2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اشکالی نداره

من خودم روزهای آخر پریودی آز دادم . دکتر گفت مهم نیست چه روزی باشه ولی مطب ماما که رفتم گفت روزهای سوم و دوم پربودی بدی بهتره

خدایا... هرکس... بیادم هست بیادش باش کنارم نیست کنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش

Click Here 2 Get Free Comment Pics
Free Glitter Graphics

صبح روز چهارم روز سوم دیگه اون نتایجی که پزشک مد نظرشه مشخص‌نمیشه من هر ۴‌ماه یکبار آزمایش هورمونی ...

پس روز دوم نمیشه؟آخه سوم به بعد تعطیل رسمیه!

پسرم همه زندگیمه💕خدایا خودت مواظبش باش
اشکالی نداره من خودم روزهای آخر پریودی آز دادم . دکتر گفت مهم نیست چه روزی باشه ولی مطب ماما که رفت ...

مرسی گلم .پس دوم اشتباه نشون نمیده؟

پسرم همه زندگیمه💕خدایا خودت مواظبش باش
مرسی گلم .پس دوم اشتباه نشون نمیده؟

والله من نمی دونم . به من این طور گفتن

چون پریود نمیشدم دکتر واسم آزمایش پرولاکتین و FSH وLH رو نوشت . 

از دکترت تلفنی سوال کنی شاید بهتر باشه

خدایا... هرکس... بیادم هست بیادش باش کنارم نیست کنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش

Click Here 2 Get Free Comment Pics
Free Glitter Graphics

صبح روز چهارم روز سوم دیگه اون نتایجی که پزشک مد نظرشه مشخص‌نمیشه من هر ۴‌ماه یکبار آزمایش هورمونی ...

مجردی یا متأهل؟هزینه اش چقدر میشه؟

‏«من گاهی به این دخترها و پسرهایی که می‌آمدند خطبه‌ٔ عقدشان را می‌خواندم، می‌گفتم خیلی از خانم‌ها هستند که شوهرهایشان را اهل بهشت می‌کنند؛ خیلی خانم‌ها هم هستند که شوهرانشان را اهل جهنم می‌کنند؛ دست آن‌هاست. البته مردها هم عیناً همین نقش را دارند.»
مجردم ولی من که‌تمام و کمال ازمایش میدم و همه چیم چک میشه ۳۵۰ت

من می خوام بفهمم کم خونی وتنبلی تخمدان دارم یا نه.

‏«من گاهی به این دخترها و پسرهایی که می‌آمدند خطبه‌ٔ عقدشان را می‌خواندم، می‌گفتم خیلی از خانم‌ها هستند که شوهرهایشان را اهل بهشت می‌کنند؛ خیلی خانم‌ها هم هستند که شوهرانشان را اهل جهنم می‌کنند؛ دست آن‌هاست. البته مردها هم عیناً همین نقش را دارند.»
2706