2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا میخرید ک‌الان باید درگیر قیمتش باشید؟؟؟؟؟؟ عجبا اینهمه میگن نخرید میگیید قیمت چنده😕

نه نمیخرم

ظهر رد شدم ترافیک بود شوهرم میگفت چخبره مگه دارن شربت و شیرینی میدن مثل نیمه شعبان رفتیم جلو دیدم واویلا مردم از سرو کله هم بالا میرفتن تا آجیل بخرن 

جوری ک نمیشد رد شد

رفتم منم قیمت گرفتم ببینم چه خبره کشتن همو

مثلا پسته زعفرانی و نمکی بود 120

پسته های درشت تر 150

درونگرا.سکوت.مهربون.منطقی.تو نی نی سایت نه طرف حق و میگیرم نه ناحق چون قضاوت کار خداست
2728
نه نمیخرم ظهر رد شدم ترافیک بود شوهرم میگفت چخبره مگه دارن شربت و شیرینی میدن مثل نیمه شعبان رفتیم ...

متاسفم حالا دو ماه دیرتر بخورن میمیرن؟؟؟؟؟

همین آجیل با نصف قیمت دارن ب کشورهای دیگه صادر میکنن

تا خدا بنده نوازست، ب خلقش چ نیاز🤷‍♀️میکشم نازیکی تا ب همه ناز کنم🧚‍♀️
گردو هم ۵۵بود،،خیلی گردوهاشم خوب بود

مغز گردو گرفتم

گردوی با پوست از ۵۰ تا ۶۰ بود

بعد از یک‌ آی یو آی منفی، و دو تا آی وی اف منفی، یک ماه بعد از انتقال به لطف خدا با اصلاح تغذیه طبیعی باردار شدم. خدایا شکرت😍

ما نخریدیم قیمتشم نمیدونم ، مرگ و زندگیمون که به آجیل بسته نیست که انقد دغدغه شو داشته باشیم، بزارین کپک بزنه بریزن دور تا یه کم رعایت حال مردمو بکنن

خواهش می کنم صلوات برا سلامت نی نیم و اینکه سروقت خودش فروردین دنیا بیاد بفرستید، ممنونم🙏🏻الهی هر کی صلوات می فرسته خدا بهترینا رو نصیبش کنه🌸من در احاطه نور خدا هستم که هیچ چیز منفی نمی تواند در آن رسوخ کند🌸هر انسانی حلقه ای ست طلایی در زنجیر خیر و صلاح من🌸تیکرم براساس زایمان سزارین هست.

چهارصد اینطوراست

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️

من خریدم کیلو۴۰ تومن تاصدتومنم هست متوسطش همین ۴۰ ۵۰ تومنه

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
2706