2726

سلام .. منم به دلیل نامعلومی بچه دار نمیشم شوهرم قراره بره دکتر اما دکترم میگه شوهرت مشکلی نداره به احتمال زیاد خوبه. ...به خودمم میگه مشکلی نداری ....ی دکتر دیگه گفت جفتتون ضعیف هستین خلاصه سرتون رو درد نیارم. ....شوهرم هر بچه ای میبینه بغل میکنه بازی میکنه باهاش دل من خون میشه مامانش ی نگاهی بهم میکنه انگار تقصیر منه 😔 خسته شدم کلافم. ...عذاب وجدان هم دارم میگم جدا بشم شاید شوهرم پدر بشه والا دیگه خسته شدم ....با اینکه شوهرم تا حالا هیچ حرفی هم نزده بهم همش میگه هرچی صلاحه. .....اما رفتارش ی چیز دیگه میگه. ...خلاصه دلم گرفته. ...

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤

ببخشید طولانی شد

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

کسی نیست عایا؟!

یک طرفه تصمیم نگیرید و با این فکر و خیال ها خودتونو عذاب ندید 

ب جاش ؛  منطقی بشینید و تو فضای آروم و دور از تنش ؛ با هم تصمیم بگیرید  ک راه درمان رو انتخاب کنید  یا  تصمیم دیگه ای بگیرید 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
عزیزدلم چند وقته منتظری؟

حدودا دوساله😔

یک طرفه تصمیم نگیرید و با این فکر و خیال ها خودتونو عذاب ندید  ب جاش ؛  منطقی بشینید و تو ...

دل ندارم دربارش حرف بزنم بغضم میگیره. ...اصلا داغونم

2706