2726

بچها من هفته چهل هستم بند ناف دور گردن جنین هست اما سونوگرافی زنه گفت خوبه و مشکلی نداره من طبیعی هستم حالا چیکار کنم 

تیکر تولد یک سالگی .....من فرزندم را به بی بدیل ترین حالت ممکن دوست دارم..آنگاه که نومیدی بر جانت پنجه افکنده و رها نمی‌شوی، به من امیدوار باش_ زمر/53

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نگراني نداره  بچه به دنيا مياد به سلامتي

کسی بوده اینطور یا بگم سزارین کنن

تیکر تولد یک سالگی .....من فرزندم را به بی بدیل ترین حالت ممکن دوست دارم..آنگاه که نومیدی بر جانت پنجه افکنده و رها نمی‌شوی، به من امیدوار باش_ زمر/53

طبیعی هستی چیه؟اگر بند ناف دور گردن بچست باید حتما سز بشی.اره الان حال شما و جنین خوبه اما موقع زایمان ممکنه به مشکل بربخوری.با چند دکتر خوب مشورت کن. بی اطلاعات زیر بار زایمان طبیعی نرو.

گر نگهدار من آنست که من میدانم*شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد.اللهم عجل لولیک الفرج
من اخر۳۶هفته دنیا اومد

بند ناف بود سز شدی?

[QUOTE=84958422]کسی بوده اینطور یا بگم سزارین کنن[/QUOTEموقعي كه سر بچه مياد بيرون فوري بند ناف 

باز ميكنن

خداياا مواظب ني ني توي دلم باش يكي يه دونه مامان معجزه خدا  ان شاءالله كه خدا براي كسايي كه منتظرن انتظارشون سبز بشه

عزیزم ب حرف دکتر نشین اونجا ک ان اس تی ک میگرفتن ضربانش پایین میومد یهو  ولی دکترا نمیدونس از چیه وقتی دنیا اومد کبود شده بود عزیزم دلم خواست خدا بود خفه نشده بود

۹۹/۹/۹

پسره من هفته ۴۲ رو رد کرد وارد ۴۳ شد بدنیا اومد 

بندناف دور گردنش بود دکتر گفت مشکلی نیس ولی اورژانسی سز شدم 

چون گفت خفگی بهش میده اکسیژن نرسه فلج مغزی میشه

زندگیمون پر شده از " مهم نیست " هایی که " مهمن .... خیلی مهم...!

منم بند ناف دور گردن بچه ام بود اول چهل دکترم سزارین کرد اون موقع اجبار به طبیعی نبود من خودم دوست داشتم طبیعی ولی دکترم گفت ریسک نمیکنم سوزن فشار بزنم باید دردا رو بکشی بعدم بری درد سزارین تحمل کنی خودش سزارینم کرد

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
طبیعی هستی چیه؟اگر بند ناف دور گردن بچست باید حتما سز بشی.اره الان حال شما و جنین خوبه اما موقع زایم ...

لطفا بدون‌ آگاهی جواب نده برای تنها بند ناف سزارین انجام نمیشه باید پروفیل هم پایین باشه بند ناف هم از دو دور بیشتر باشه و پروفیلش هم از ۶ پایین حدود ۴ باشه

استارتر عزیزم نگران نباش برا من ۳ دور بند ناف دور گردنش بود پروفیلش هم ۶ از ۸ بود سز نمیکردن هیچی هم نشد رفتم بیمارستان خصوصی سز شدم دکترم گفت بند ناف از گردنش باز شده بود و ب دور قفسه سینه اش پیچیده بود

2706