1147
44

خوبه همه چیز ضربان قلبشم نرمال

مبارکه

خدایا تو به من صبوری اموختی و توکل به تو چه زیباست! ممنونم ازت که مثل همیشه دعاهامو بی جواب نذاشتی. کوچولومو حفظ کن با قدرت بی نهایتت که قوی تر از تو کسی رو نمیشناسم! و بعد از ۹ ماه...خدا رو شکر که توی بغلم اومد و حس شیرین مادر بودن رو تجربه کردم.

(شما هم شانستون رو امتحان کنید)

با این کار یکسال بیمه عمر فرزندمو پرداخت کردم تا وقتی بزرگ شه یک میلیارد تومن بگیره

ادامه مطلب

1156
۱۱ هفته هستی؟ 

فسقلکش۱۱ میلیمتره😍😍😍

۷ هفته و دوروز

خدایا تو به من صبوری اموختی و توکل به تو چه زیباست! ممنونم ازت که مثل همیشه دعاهامو بی جواب نذاشتی. کوچولومو حفظ کن با قدرت بی نهایتت که قوی تر از تو کسی رو نمیشناسم! و بعد از ۹ ماه...خدا رو شکر که توی بغلم اومد و حس شیرین مادر بودن رو تجربه کردم.
1194
بچه ها گفت قلبش تشکیل شده اما نتونستم صداشو بشنوم گفت کوچیکه نمیشه،برام نذاشت😟

نباید بذارن

۱۲ هفته که رفتی قلب قشنگشو میشنوی

همین که دیدن کافیه من هشت هفته بودم برام نزاشتن

......خدایا به تمام مقدساتت قسمت میدم به منم ی بچه سالم بده.......آنگاه که نومیدی بر جانت پنجه افکنده و رها نمی‌شوی، به من امیدوار باش_ زمر/53
1184

برا منم نذاشت گفت واسش خطر داره الان زوده باید هفته های بالاتر گوش کنی. گفت دستگاه باعث میشه تو قلبش حفره ایجاد بشه

فقط 24 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
835