2733
2734

سلام بچه ها من امروز موهامو رنگ و مش کردم 

رنگ شماره پنج شکلاتی گذاشته برام 

مش ها رو کنفی نقره ای 

مش هام قشنگ شدن ولی رنگ اونیکه میخواستم نشده حالت مسی رنگ شده به قرمزی میزنه من تیره دوست داشتم درحد N4

حالا سوالم اینه که امروز فردا رنگ N4 بذارم چه بلایی سر دکلره هام میاد یعنی دکلره هام چه رنگی میشه؟؟؟ خیلی تیره میشن؟ چند روز طول میکشه بره تیرگیه دکلره هام ؟ چون رنگ دکلره هامو خیلی دوست دارم 

عکس نمیتونم بذارم 

هیچوقت موفق به گذاشتن هیچ عکسی نشدم  وگرنه میذاشتم تا بهتر راهنماییم کنید .

اون بازنده که بردیش ... منم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خيلي بد ميشه اونا تيره ميشه

رد شدو ديد كه در مخمصه اي ناجورم.من از آن روز به بازمانده شدم مشهورم.اوج درماندگي ام گفت موفق باشي😕يادم افتاد همان جمله سر كنكورم😔                                                               من پشيمان نيستم اما نميدانم هنوز،،،دل چرا در بازي نيرنگ ها يكرنگ بود....
2731
نه یکمتیره میشه دکلره رنگش نمیره خوب میشه بزار قرمزیش میره

یعنی N4 دکلره مو خیلی تیره نمیکنه؟؟؟

بعد از چند بار شستشو میره تیرگیه دکلره ها؟؟

یعنی N4 دکلره مو خیلی تیره نمیکنه؟؟؟ بعد از چند بار شستشو میره تیرگیه دکلره ها؟؟

چند روز بعد دوباره دکلرها میزنه بیرون ان شیش بزار من پارسال زمینه موهامو دوست نداشتم همین کارو کردم

در انتظار شیرین ترین لحظه ی زندگی
زمینه موهام بد شده 😢😢😢

بشوري خوب ميشه

رد شدو ديد كه در مخمصه اي ناجورم.من از آن روز به بازمانده شدم مشهورم.اوج درماندگي ام گفت موفق باشي😕يادم افتاد همان جمله سر كنكورم😔                                                               من پشيمان نيستم اما نميدانم هنوز،،،دل چرا در بازي نيرنگ ها يكرنگ بود....
2738
چند روز بعد دوباره دکلرها میزنه بیرون ان شیش بزار من پارسال زمینه موهامو دوست نداشتم همین کارو کردم

برای عیدم میزنه بیرون دکلره هام؟؟؟

N6 میترسم روشن باشه موهام زود باز میشه . دکلره نیم ساعته به پایه رسید 

نمیدونم این ارایشگرا چ مرگشونه میگی زمینه تیره میخوام قرمزش میکنن😐

عکسی که نشون دادم زمینه موهاش به مشکی میزنه . ولی زمینه موهای من حالت مسی رنگ شده 

برای عیدم میزنه بیرون دکلره هام؟؟؟ N6 میترسم روشن باشه موهام زود باز میشه . دکلره نیم ساعته به پایه ...

ان پنج بزار که دکلرهات نره اره پند بار بشوری میزنه بیرون فقط نزار بمونه زیاد دیگه رو موهات تا گرفت بشور سریع در حد چند دقیقه بزار فقط زمینه موهات رنگ بگیره

در انتظار شیرین ترین لحظه ی زندگی
2706