2726

شوهرم بسیااااررررر مرد کاری خانواده دوست بسیارررر دخترمو دوس دارع جوری که همه ی بازیای دخترم با شوهرمه نه من

وضع مالیش خوبه ولی به شدت برنامه نگره برا هر چی باید حساب کتاب کنه تو مخارج و خورد و خوراک خونه اصلا کممم نمیزاره ولی خب مثلا الان بگم بریم مسافرت باید برنامه بریزه

با خونواده من بسیار مهربونه اهل مهمونی رفتن و دادنه یعنی یکی بیاد خونمون خیلی خوشحال میشه جلوی خونواده خودش همیشه هوامو داره اهل دود و دم و رفیق بازی نیس رابطه ج هم نرماله نه کمه نه زیاد

ولی خب احساس میکنم تو مهمونی ها یکم پرحرفه زیاد به تیپش اهمیت نمیده من باید بگم چی رو بپوش یا نه

همم که مثلا میگه الان دارم میام ولی در اصل یه ساعت دیگه میاد بهش زنگ بزنم زیاد دیگه ج نمیده پیامک احساسی میداد خیلی زیاد ولی الان دیگه کم شده خیلی

زود میخابه یکمم جون دوسته به نظرم به ناهار شام حساس نیس که چی بپزم هر جی باشه نباشه چیزی نمیگه به کارای خونه بکنم نکنم زیاااد حساس نیس

مناسبتا رو قبلا همیشه میگرف جدیدا چون سالگرد عقد و عروسی و تولد و اینا پشت هم همه رو یکی دوتا میکنه با یه دسته گل بغلشم یه ادکلن کادو دیگه نمیگیره میگه داری به بیرون رفتنام حساس نیس زیاد اهل رستوران رفتن نیس میریما نه زیاد

اگه با هم دعوا کنیم اگه به سیم اخر بزنه بدجورررر دعوا میگیره یه چن تا فحش ابدارم میده البته قبلا نمیدادا یکی دوسالع اینجور شده ولی بعدش منم از خجالتش در میام تا دو روز مدادم پیام و بدتر از حرفاش بهش میگم ولی صداش در نمیاد

تو خونه اگه حسش بگیره کمکم میکنه اگه نگیره اصلا

کارت حقوقم دست خودم بودش ولی یه ماهه دادم بهش ناگفته نمونه حقوق یه ماه من اندازه دو روزکاری اونه

نیاز نداره ها به کارتم ولی انگار سر لجه میگه دست من باشه 

حالا احساس میکنم دوسش ندارم همه رو با اون مقایسه میکنم نقاط ضعفش خیلییییی برا من پررنگ هستش فقط به نقاط ضعفش فک میکنم و باعث شده زندگی برام جهنم شه

قیافشم قشنگه راستی

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

شما سعی کن خودتو ذهنتو عوض کنی ببخشیدا ولی انگاری خوشی زده زیر دلت

هیچ ادمی بدون عیب نیست این چیزایی ک عیب همسرته هم عیب زیاد حساسی نیست و میشه درستش کرد 

تیکر تولد یسالگی فرشته کوچولومه.برای آرامش قلبم و زندگیم صلوات بفرست لطفا

واااقعاااااً خوشی زده زیر دلت، بنده خدا خوبیاش ۱۰ برابر بدیاشه

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
به نظر من شوهرت خوبه حساس نشو ،فقط کارت حقوقتو ازش بگیر چون هیچ دلیلی نداره دست اون باشه

اگه بگبرم حسابی ناراحت میشه اخه کارت حقوق زنداداشش دست داداششه

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار😍
2706