2733
2734

بهش تافت مو بزن که حالش عوض نشه، بعد برگردونش به پشت آویزون کن تو یه اتاق تاریک بزار تا خشک شه

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مرسی عزیزم

قربونت برم😚 من تو گوگل خوندم تافت مو باور نکردم ولی به گلم زدم دیدم واقعا عالی شد در صورتی که گل وقتی خشک میشه کاملا جمع میشه ولی این خیلی کم چروک خورد. بعد حتما برش گردن به پشت جوری که ته گل بالا باشه خود گل رو به زمین آویزوون باشه بچسبونش به دیوار

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
2731
قربونت برم😚 من تو گوگل خوندم تافت مو باور نکردم ولی به گلم زدم دیدم واقعا عالی شد در صورتی که گل وق ...

باشه عزیزم منتها باید تافت بگیرم الان ندارم فردا بگیرم بزنم بهش ولی الان این دسته گل مال چند روز پیشه یه ذره پژمرده شده به نظرت خوب میشه؟

باشه عزیزم منتها باید تافت بگیرم الان ندارم فردا بگیرم بزنم بهش ولی الان این دسته گل مال چند روز پیش ...

گلت چی هست؟ فقط گل رز رو خشک کنی خوب میشه ها بقیه گلها خیلی بد پژمرده میشه.

اگه رز هست اشکال تداره سریعتر امروز تافت بخر بزن اما اگه رز نیست الکی هزینه نکن