2737
2734
عنوان

انتخاب پرده برای خانه

161 بازدید | 17 پست

سلام خانمای با سلیقه 

من سالن خونم ۵متر پرده خوری داره 

شنیدم دیگه کلا پرده حریر ساده پر چین مد شده ولی با خودم کنار نمیام 

یه سری پرده ها هم هس ک وسطش نگین و مهره دوزی میخوره

یسری میگن دیگه پنل های کناریش از مد افتاده 

یه سری میگن نه گیپور بزن 

خلاصه نمیدونم چیکار کنم 

میشه نظر بدید 

چی بزنم ک جدید و شیک باشه 

راسی مبل هام پارچش آبی هس چوبش کرم

گل دار سفيد پرچين ساده اينقدر شيك و قشنگ ميشه كه حد نداره

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پرده سالن حتما باید از این گرونا باشه؟ نمیشه از این تورای رنگی که مناسبن باشه؟بد میشه؟

دست من و تو نیست اگر عاشقش شدیم.......خیلی حسین زحمت ما را کشیده است.......السَّلامُ عَلیکَ یااَباعَبْدِالله...
2728
پرده سالن حتما باید از این گرونا باشه؟ نمیشه از این تورای رنگی که مناسبن باشه؟بد میشه؟

رنگي جالب نميشه اونم تو سالن 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك

من شخصا حریر ساده رو نمی پسندم  برای پذیرایی

تورهای شیکی هست ک واقعا ب خونه جلوه میده 

می تونید ب عنوان دکوری ، از  مخمل استفاده  کنید 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

یه چیزی انتخاب کن که اولا بشه بدیش کنار و افتاب بیفته تو خونه . ینجوری خونت دلباز میشه و افسردگی نمیگیری. بعضی مدلا فیکس هست و کلا خونه رو تاریک میکنه.

دم باز یه جوری انتخاب کن که دراوردن و شستنش برات امکانپذیر باشه و برای هر دفعه وصل کردنش نخوای پرده فروش رو خبر کنی.

هرچقدر ساده تر ،بهتر.

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
2738
رنگي جالب نميشه اونم تو سالن 

موافقم.میخواستم رو نظرم محکم بشم😁😃

دست من و تو نیست اگر عاشقش شدیم.......خیلی حسین زحمت ما را کشیده است.......السَّلامُ عَلیکَ یااَباعَبْدِالله...
2706