2726
عنوان

اســــم جـــــدید شیـــڪ پسرانہ بگید😙

| مشاهده متن کامل بحث + 323 بازدید | 24 پست
یدالله

😐😐😐؟ یدالله قدیمیه برا بچه 

یدونه پسر دارم من کاکل به سر دارم من یه روز عصای دستمه خودم خبر دارم من                  گلابہ تو گلاب پاش خدا مواظبش باش                  سپردمش دست خودت همیشه حافظش باش     ایشلاه که داماد بشه هرچی دلش میخواد بشه   توی روز سختی هیچکی پسر نمیشه           خسته‌گی جز باخنده یه پسر بدر نمیشه                چشم و چراغ بابا مرد کوچیکه مادر تیکر 🎈🎉تولد⏳🎁 گل پسرمه♥️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو پسرا یکی در میون کارن و کیان و.... تو دخترا هم  تیارا ویانا  گندم ساینا  نفس ...

اون موقع ک سام درخشانی گفت میخام اسم دخترم بزارم برکه همه کاربرااسمشو مسخره کردن اسمشو حالا فیلم ممنوعه اسمش برکه اس و مطمنن مردمی ک تادیروز مسخره میکردن از فردا اسم تمام دخترا میزارن برکه 😖

2728
اون موقع ک سام درخشانی گفت میخام اسم دخترم بزارم برکه همه کاربرااسمشو مسخره کردن اسمشو حالا فیلم ممن ...

برکه هم مسخره اس ادم یادش به مرداب میافته

به افرادی که به شما حسادت میکنند احترام بگذارید ...زیرا آنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند شما بهتر از آنانید...
سامیار...اسم جوجوم ک انتخاب کردم.عاششششقشم👍👍 خاصه

منم میخوام بذارم سامیار 

البته آدرین هم خیلی قشنگه.فتحه رو «ی»

قد168.وزن اولیه94کیلو❌وزن فعلی 67 ❌وزن هدف ۶۰کیلو💪💪💪من میتوانم💪💪💪
😐😐😐؟ یدالله قدیمیه برا بچه 

عزیزم شوخی کردم انشالله که بسلامتی دنیا بیا من اسم پسرمر ابولفضل گذاشتم بنظرم اسم خیلی قشنگی ام هست بخدا به هرکی میگم میگن آفرین به این انتخابتون  اسم های مذهبی هیچ وقت از مد نموفته خیلی ام قشنگنالبته به من تو خواب گفتن بذار ابولفضل  یه چیز بذار بزرگ شد خجالت نکشه اسم های جدیدتاکوچکن قشنگه بزرگ بشه جالب نیس