1147
44

مسافرت و وای خدا چشمام درد گرفت اینقدر عکس دیدم خخخخ 

وادارم نکن حرف سیاسی بزنم سه بار تا حالا ترکیدم    

ناشکرنباش😁

بعضی وقت ها احساس می کنم که هیچ چیز معنی ندارد . در سیاره ای که میلیون ها سال است با شتاب به سوی فراموشی می رود ، ما در میان غم زاده شده ایم ؛ بزرگ می شویم ، تلاش و تقلا می کنیم ، بیمار می شویم ، رنج می بریم ، سبب رنج دیگران می شویم، گریه و مویه می کنیم ، می میریم ، دیگران هم می میرند و موجودات دیگری به دنیا می آیند تا این کمدی بی معنی را ازسر گیرند...

فعلا ک تاپیک های آجیل  در صدر جدول قرار گرفتن 😂😂

انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁

بچه ها تو اين قرعه كشي تورهاي گردشگري شركت كنيد . 

خيلي جالبه هر كس جايزه خودش رو خودش انتخاب ميكنه 

اینجا کلیک کنید

1156

بعد عيد موقع امتحانا ميشه ميخوريم به پيسي خدارو شكر كن😆

رد شدو ديد كه در مخمصه اي ناجورم.من از آن روز به بازمانده شدم مشهورم.اوج درماندگي ام گفت موفق باشي😕يادم افتاد همان جمله سر كنكورم😔                                                               من پشيمان نيستم اما نميدانم هنوز،،،دل چرا در بازي نيرنگ ها يكرنگ بود....
فعلا ک تاپیک های آجیل  در صدر جدول قرار گرفتن 😂😂

اجیل میترسن بزارن الان دیگه عبرت گرفتن 

وادارم نکن حرف سیاسی بزنم سه بار تا حالا ترکیدم    

خب عزیزم هر چی جلوتر میره موضوعات فرق داره

فردا و پس فردا میشه سفره هفت سین 

از صبح پنجشنبه میشه دیدو بازدید و مادرشوهر پدر شوهر و خواهرشوهر

این وسطا عیدی دادنا هم اضافه میشه

کم کم تبدیل میشه به سیزده بدر کجا میرید و کمکم تموم میشه داستان

1189
نگوووو از طرف اداره شوهرم اجیل مخلوط دادن روش چند تا دونه پسته انداختن خخخخخخ تخمه میدادن بهتر بود

هر چی رو ک داری ، سفت بچسب 

دو روز دیگه  قدر و قیمت پیدا میکنه اساسی 😂😂

انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁
1179