2733
2734
عنوان

اعصابم صفره

75 بازدید | 8 پست

خواهرم امشب برااولین باشوهرش میاد خونمون شوهرم زنگ زد گفت من باید صبح زود برم شهری دیگه که یه قراردادی ببنده منم اعصابم صفرشد زدم به دعوا میگه هرکار کردم نتونستم کنسلش کنم وبعدم بعداز سال پول خوبی میاد دستمون حالا من چکار کنم جلو خواهرم اینا تنهایی چطوری ازشون پذیرایی کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تو پذیراییت رو بکن با احترام و روی خوش از طرف شوهرت عذرخواهی کن اگر شوهرتم تونست موقعی که خونتون بودن یک زنگ بزنه عذر خواهی کنه و ازشون بخواد بیشتر بمونن تا بیاد 

شوهرخواهرتم انشالله آدم معقولی و ناراحت نمیشه و درک میکنه

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2738