1177
648
عنوان

شوهرم میخواد بره خونه ی دختره...

5379 بازدید | 186 پست

سلام خانوما😢😢😢😢

امروز به طور اتفاقی گوشی شوهرمو نگاه کردم دیدم به یه دختره پیام داده تو تل میخواد بره خونش ببینتش😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

دارم دیوونه میشم توروخدا کمکم کنین😭😭😭😭😭

خیلی سخته زندگی با کسی که یه زمانی عاشقش بودی ولی الان ازش متنفری...خیلی سخته زندگی با کسی که با تو مثل شمر برخورد میکنه ولی محبتاشو برای یه نفر دیگه خرج میکنه...متنفرم از این زندگی که فقط باید بسوزمو بسازم...هیچ دردی بالاتر از خیانت و بیمحبتی شوهر نیس...😔😔

بلیط هواپیمات رو ارزون بخر !

کلیک کن متوجه میشی

1156
ای وااای چه قد بد

دارم میمیرم😭😭😭

خیلی سخته زندگی با کسی که یه زمانی عاشقش بودی ولی الان ازش متنفری...خیلی سخته زندگی با کسی که با تو مثل شمر برخورد میکنه ولی محبتاشو برای یه نفر دیگه خرج میکنه...متنفرم از این زندگی که فقط باید بسوزمو بسازم...هیچ دردی بالاتر از خیانت و بیمحبتی شوهر نیس...😔😔

از وسط تعریف کردید  یا  من ب وسط ماجرا  رسیدم ؟🤔

انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁
1189

بروو  فیلم بگیر و مدرک ... نشین تو خونه خوشحال باش ک فهمیدی میخواد چه غلطی بکنه

فقط 14 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یك دوست شاد، همچون شمعی در محفل یاران است...
1179
برو دنبالش، خفتش کن با سند و مدرک بعدا هرگز نمیتونی ثابت کنی

خونه ی دختره ی عوضی یه شهر دیگست

میخوام تعبیقش کنم

تعقیبش کن و الان به رو خودت نیار وقتی رفت زنگ بزن 110 و ابروشو ببر

4 بار ترکیدم و با التماس برگشتم وادارم نکن حرف سیاسی بزنم یا کاری نکن فوشت بدم مودب و متین سرجات بشین من اعصاب ندارم     

تعقیبش کن اگه دیدی میخواد اتفاقایی بیوفته زنگ بزن پلیس آبروشونو ببر

ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت به خیری دخترم صلوات بفرستین«اللهم صل علی محمد و علی آل محمد»      ان شاالله هرچی حاجت دارین برآورده بشه آمین
1178