2703
2553
عنوان

مصرف چای سبز تو دوران شیر دهی

19726 بازدید | 16 پست
من 6 ماهه زایمان کردم هنوز 8 کیلو اضافه دارم می خواستم ببینم مصرف چای سبز تاثیر داره ؟ یا برای بچه ضرر نداشته باشه ؟
می دانم که ما خلق شده ایم تا به دیگران کمک کنیم , اما نمی دانم که دیگران برای چه خلق شده اند .... ( مارگارت آتوود )

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
قبل از بارداری هیکلم خیلی خوب بود . الان هر کی منو می بینه می گه وای چقدر چاق شدی ... حالم دیگه از این جمله بهم می خوره دیگه نمی دونم چیکار کنم .
شماها چیکار کردید لاغر شدید ؟
حتا شیر دهی هم برای من تو کم کردن وزن تاثیری نداشته ؟
می دانم که ما خلق شده ایم تا به دیگران کمک کنیم , اما نمی دانم که دیگران برای چه خلق شده اند .... ( مارگارت آتوود )
اتفاقا بچه ی من از اون دسته از بچه های بهانه گیر و کم خواب و بد غذاست .
حتا استراحت هم ندارم و تحرکم زیاده ولی اصلا وزنم تکون نمی خوره .
عزیز چای سبز تو شیردهی ممنوعه چون تا حدی باعث بیقراری نی نی میشه و دلایل دیگه هم داره که قبلا خوندم ولی یادم نیست منم چهار ماهه زایمان کذم هفت کیلو اضافه دارم هنوز البته قدم بلنده زیاد نشون نمیده ولی خودم کلافه ام منتظرم بهار بسه برم پیاده روی شما هم همینکارو بکن به مردم چه ربطی داره که چاقیم والا بی خیال باش تا وقتی بچه نداری گیر بچه دار شدن دارن بعدشم گیر چاقی و شیر نداددادا ندادنو هزارتا چیز دیگه
ممنونم از همه تون .
راستی خود چای معمولی هم باعث بیقراری بچه می شه ؟
آخه من معمولا روزی سه فنجون چای می خورم ؟

سلام به مامانای ناز و تپل،منم الان ۷ماهه که زایمان کردم و ۸کیلو اضافه وزن داشتم ولی از وقتی غذاي کمکی دخترم شروع شدم رفتم دکتر تغذیه الان توی ۱/۵ماه ۴کیلو کم کردم دکتر تغذیه توی رژیمم چای سبز هم داده که لا دارچین لاید بخورم 

2706