2737
2734

وقته كاره همه مشغولن

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم رفیق صمیمیم از وقتی رفته دانشگاه اون اولاش میومد ولی دیگه خبری ازش نشد اس دادم گفت شما معرفی کردم دیگ ج نداد

منم گفتم بیزارم خلایق هر چه لایق

با بعضیا باید مث خودشون رفتار کرد

منم رفیق صمیمیم از وقتی رفته دانشگاه اون اولاش میومد ولی دیگه خبری ازش نشد اس دادم گفت شما معرفی کرد ...

اصلا ب سرم زده شمارهاشون پاک کم اینطور خیالم راحتره

دوست داشتی برا حال دلم صلوات  بفرست  
2738

بعضیارو ک تحویل میگیری فک میکنن چ پخی هستن

خودشونم پیعم نمیدن ک مث خیلی با کلاسن و لاکچری

اینارو ولشون کنین

ی مدت ک نع ‌،باید برای ابد بهشون پیعم ندی

حالشونم نپرس وقتی لیاقت ندارن

توعم اگ پیعم دادن ،اولا دیررررررر سین کن ،مثلا بعد ی ساعت ،ولی تو این یه ساعت انلاین باشی ها

دوما اخرین پیامشونو اصلا باز نکن😂😂😂😩جدی مگم ها

بهم بگید براتون حمد بخونم
بعضیارو ک تحویل میگیری فک میکنن چ پخی هستن خودشونم پیعم نمیدن ک مث خیلی با کلاسن و لاکچری اینارو و ...

ایولاااااا 😂😂😂😂😂باشه

اصلا ب سرم زده شمارهاشون پاک کم اینطور خیالم راحتره

بخدا من همینکارو کردم 

گفتم اونکه نمیخاد در ارتباط باشه چرا لیست مخاطبامو بیخودی اشغال کنم

دیگه ببینمشم محل نمیدم

ادم اینقدر عقده ای

مامانم چقدر دوسش داشت میگف دختر خوبیه

بقول مامنم میگه طرف جای شاشیدنشو خوابیدنش یجائه حالا رفته تو اجتماع ادم شده

بخدا من همینکارو کردم  گفتم اونکه نمیخاد در ارتباط باشه چرا لیست مخاطبامو بیخودی اشغال کنم دی ...

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

2706