2733
2734
عنوان

ازمایش بتا .لدفا ی لحظه بیاین

108 بازدید | 7 پست

دیروز رعتم سونو گف کیست داری ۶ سانت دوباره .بعد گف ی بتا بده شاید باردارم هستی 😐 حالا میگم با وجود کیست جوابش اشتباه میشه ؟؟؟مثبت کاذب میده ؟؟؟

میگم‌امکانش هس یعنی ؟؟؟بهمن عمل کیست کردم قبلشم تنبلی داشتم و دوسال اقدام .اما ماه قبل دوتا فولی ۱۸ و ۱۹ داشتم 

حالا من ۲۰ بهمن پریود بودم .

رابطه فقط ۲۹ بهمن .۱ اسفند .۳ .۴ ۶ .۷ ۸.داشتم بدون جلوگیری .

از ۹ قرص ال دی خوردم تا الان امکانش هس یعنی ؟؟

صب ازمایش دادم ۷ جوابشو میگیرم .

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

ینی عقب زدی و از بتا ندادی بعد رفتی سونو؟؟

جوابش اومد خبر بده

خیره انشاءالله

😊مرضیه هستم😊 خدایا همیشه شکرگزارت هستم ازت میخوام برا یه لحظه هم منو به حال خودم نذاری ببخش اگه امانتدار خوبی نبودم بهم کمک کن و توان بده که بچه هام رو طوری بزرگ کنم که فقط و فقط بنده خودت باشن و خوب بندگی کنن...خدای خوبم به حق پنج تن همه آرزومندای بچه رو به آرزوشون برسون...خدای خوبم به همه ما فرزندان سالم و صالح و خوش قدم و خوش روزی عنایت بفرما...الهی آمین حالا یه صلوات هم هدیه کنین به روح اموات
ینی عقب زدی و از بتا ندادی بعد رفتی سونو؟؟ جوابش اومد خبر بده خیره انشاءالله

۲۰ بهمن پریود بودم بعدش ۹ اسفند بهم گفتن باز کیست داری و قرص جلوگیری دادن تا الان میخورم .دوتاش مونده برا همون پریود نشدم .دیروز برای چک کردن کیستم رفتم ک گفت بزرگ تر شده .گفت ی بتا هم بده 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
۲۰ بهمن پریود بودم بعدش ۹ اسفند بهم گفتن باز کیست داری و قرص جلوگیری دادن تا الان میخورم .دوتاش موند ...

خیره انشاءالله

😊مرضیه هستم😊 خدایا همیشه شکرگزارت هستم ازت میخوام برا یه لحظه هم منو به حال خودم نذاری ببخش اگه امانتدار خوبی نبودم بهم کمک کن و توان بده که بچه هام رو طوری بزرگ کنم که فقط و فقط بنده خودت باشن و خوب بندگی کنن...خدای خوبم به حق پنج تن همه آرزومندای بچه رو به آرزوشون برسون...خدای خوبم به همه ما فرزندان سالم و صالح و خوش قدم و خوش روزی عنایت بفرما...الهی آمین حالا یه صلوات هم هدیه کنین به روح اموات
خیره انشاءالله

انشاالله .هرچی صلاحه همون بشه 

2738