2726
عنوان

ازمایش بتا .لدفا ی لحظه بیاین

108 بازدید | 7 پست

دیروز رعتم سونو گف کیست داری ۶ سانت دوباره .بعد گف ی بتا بده شاید باردارم هستی 😐 حالا میگم با وجود کیست جوابش اشتباه میشه ؟؟؟مثبت کاذب میده ؟؟؟

میگم‌امکانش هس یعنی ؟؟؟بهمن عمل کیست کردم قبلشم تنبلی داشتم و دوسال اقدام .اما ماه قبل دوتا فولی ۱۸ و ۱۹ داشتم 

حالا من ۲۰ بهمن پریود بودم .

رابطه فقط ۲۹ بهمن .۱ اسفند .۳ .۴ ۶ .۷ ۸.داشتم بدون جلوگیری .

از ۹ قرص ال دی خوردم تا الان امکانش هس یعنی ؟؟

صب ازمایش دادم ۷ جوابشو میگیرم .

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ینی عقب زدی و از بتا ندادی بعد رفتی سونو؟؟

جوابش اومد خبر بده

خیره انشاءالله

😊مرضیه هستم😊 خدایا همیشه شکرگزارت هستم ازت میخوام برا یه لحظه هم منو به حال خودم نذاری ببخش اگه امانتدار خوبی نبودم بهم کمک کن و توان بده که بچه هام رو طوری بزرگ کنم که فقط و فقط بنده خودت باشن و خوب بندگی کنن...خدای خوبم به حق پنج تن همه آرزومندای بچه رو به آرزوشون برسون...خدای خوبم به همه ما فرزندان سالم و صالح و خوش قدم و خوش روزی عنایت بفرما...الهی آمین حالا یه صلوات هم هدیه کنین به روح اموات
ینی عقب زدی و از بتا ندادی بعد رفتی سونو؟؟ جوابش اومد خبر بده خیره انشاءالله

۲۰ بهمن پریود بودم بعدش ۹ اسفند بهم گفتن باز کیست داری و قرص جلوگیری دادن تا الان میخورم .دوتاش مونده برا همون پریود نشدم .دیروز برای چک کردن کیستم رفتم ک گفت بزرگ تر شده .گفت ی بتا هم بده 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
۲۰ بهمن پریود بودم بعدش ۹ اسفند بهم گفتن باز کیست داری و قرص جلوگیری دادن تا الان میخورم .دوتاش موند ...

خیره انشاءالله

😊مرضیه هستم😊 خدایا همیشه شکرگزارت هستم ازت میخوام برا یه لحظه هم منو به حال خودم نذاری ببخش اگه امانتدار خوبی نبودم بهم کمک کن و توان بده که بچه هام رو طوری بزرگ کنم که فقط و فقط بنده خودت باشن و خوب بندگی کنن...خدای خوبم به حق پنج تن همه آرزومندای بچه رو به آرزوشون برسون...خدای خوبم به همه ما فرزندان سالم و صالح و خوش قدم و خوش روزی عنایت بفرما...الهی آمین حالا یه صلوات هم هدیه کنین به روح اموات
خیره انشاءالله

انشاالله .هرچی صلاحه همون بشه