2410
2553
عنوان

ازمایش بتا غلط

186 بازدید | 21 پست

اگه کیست داشته باشیم احتمال خطاش هست ،؟؟مثبت کاذب بده 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

تیتر بتا که با خون هست فقط برای بارداری بالا میره

😊مرضیه هستم😊 خدایا همیشه شکرگزارت هستم ازت میخوام برا یه لحظه هم منو به حال خودم نذاری ببخش اگه امانتدار خوبی نبودم بهم کمک کن و توان بده که بچه هام رو طوری بزرگ کنم که فقط و فقط بنده خودت باشن و خوب بندگی کنن...خدای خوبم به حق پنج تن همه آرزومندای بچه رو به آرزوشون برسون...خدای خوبم به همه ما فرزندان سالم و صالح و خوش قدم و خوش روزی عنایت بفرما...الهی آمین حالا یه صلوات هم هدیه کنین به روح اموات
2720
 نه دیگه؛ بتا فقط بخاطر بارداری بالا میره

دیروز رعتم سونو گف کیست داری .بعد گف ی بتا بده شاید باردارم هستی 😐

حالا من ۲۰ بهمن پریود بودم .

رابطه فقط ۲۹ بهمن .۱ اسفند .۳ .۴ ۶ .۷ ۸.داشتم بدون جلوگیری .

از ۹ قرص ال دی خوردم تا الان امکانش هس یعنی ؟؟؟

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
دیروز رعتم سونو گف کیست داری .بعد گف ی بتا بده شاید باردارم هستی 😐 حالا من ۲۰ بهمن پریود بودم . ر ...

فقط همین روزا رابطه داشتی؟😐😐😐😐😐😐 بنده خدا من سه بار داشتم باردارم

دوستان گلم شیرازی هستم دیگه نپرسید کجایی هستی😘تیر 98:سلام خدا جونم ممنون که میخوای این ماه بعد چهار سال بهم نی نی بدی😘و تیکرم رو واقعی کنی.دوستت دارم.😘 31 مرداد:یک هفته قبل موعد بعد دو ساعت بی بی یه هاله خیلی توهمی انداخت😬.3 شهریور:میدونستم این ماه میخوای یه بچه سالم و صالح بهم بدی.عاشقتم خدا جونم.خودت ازش محافظت کن سالم بیاد بغلم😍26 شهریور:خدا جونم ممنون که صدای قلب عشقم رو شنیدم عاشقتم خدا جونم چجوری شکرت کنم😄.1آبان سونو nt الهی قربون دست و پای کوچولوت برم مادر با دیدنت قند تو دلم اب شد.خدایا ممنونم ازت❤16آذر سونو انومالی:👧دختری دارم با چشمای مشکی،پیرهن گلدار دومن زرشکی،دختر من صد قل هو الله داره،چشم سیاش هزار ماشالا داره ،خدایا شکرت بخاطر سلامتی عزیز دردونم😇1 دی:سلام مامانی قشنگم اتاقت مبارکت باشه الهی دورت بگردم💋.14 دی:امروز حرکاتت رو بوضوح از رو شکمم دیدم فکر کنم خیلی گرسنه ای که چند تا ضربه محکم به مامان زدی چراغ خونم.دردت به جونم.خدایا روزی هزار بار شکرت میکنم💞
دیروز رعتم سونو گف کیست داری .بعد گف ی بتا بده شاید باردارم هستی 😐 حالا من ۲۰ بهمن پریود بودم . ر ...

بله امکانش هست؛ بتا چند بود؟ اوایل بارداری تو سونو معلوم نیست

در هر حالت اشتباهه😕    حسرت خوردنو میگم☺
بله امکانش هست؛ بتا چند بود؟ اوایل بارداری تو سونو معلوم نیست

عصری ساعت ۷ جوابشو میدن .اخه دوسال تنبلی داشتم و اقدام بودم .و فولی نداشتم هیچ موقع .اما ماه قبل ۴ اسفند روز ۱۴ پری دوتا فولی ۱۸ و۱۹ داشتم .و اقدام کردم یکیش ک شد کیست ۶ سانت .اون یکی فولی نمدونم کجا رفت 

2714
فقط همین روزا رابطه داشتی؟😐😐😐😐😐😐 بنده خدا من سه بار داشتم باردارم

اره اخه ۳ بهمن عمل کردم .تا ۲۹ رابطه نداشتم ...از ۲۹ تا ۸ رابطه داشتم ک روزای تخمک گذاریم بود دوتا فولی ۱۸ ۱۹ یکیش شد کیست اون یکی نمدونم کو 

اره اخه ۳ بهمن عمل کردم .تا ۲۹ رابطه نداشتم ...از ۲۹ تا ۸ رابطه داشتم ک روزای تخمک گذاریم بود دوتا ف ...

تلافی کردیا😂😂😂 برو ازمایشگاه شاید جنین باشه

دوستان گلم شیرازی هستم دیگه نپرسید کجایی هستی😘تیر 98:سلام خدا جونم ممنون که میخوای این ماه بعد چهار سال بهم نی نی بدی😘و تیکرم رو واقعی کنی.دوستت دارم.😘 31 مرداد:یک هفته قبل موعد بعد دو ساعت بی بی یه هاله خیلی توهمی انداخت😬.3 شهریور:میدونستم این ماه میخوای یه بچه سالم و صالح بهم بدی.عاشقتم خدا جونم.خودت ازش محافظت کن سالم بیاد بغلم😍26 شهریور:خدا جونم ممنون که صدای قلب عشقم رو شنیدم عاشقتم خدا جونم چجوری شکرت کنم😄.1آبان سونو nt الهی قربون دست و پای کوچولوت برم مادر با دیدنت قند تو دلم اب شد.خدایا ممنونم ازت❤16آذر سونو انومالی:👧دختری دارم با چشمای مشکی،پیرهن گلدار دومن زرشکی،دختر من صد قل هو الله داره،چشم سیاش هزار ماشالا داره ،خدایا شکرت بخاطر سلامتی عزیز دردونم😇1 دی:سلام مامانی قشنگم اتاقت مبارکت باشه الهی دورت بگردم💋.14 دی:امروز حرکاتت رو بوضوح از رو شکمم دیدم فکر کنم خیلی گرسنه ای که چند تا ضربه محکم به مامان زدی چراغ خونم.دردت به جونم.خدایا روزی هزار بار شکرت میکنم💞
تلافی کردیا😂😂😂 برو ازمایشگاه شاید جنین باشه

صب بتا دادم .ساعت ۷ جوابش میاد منتظرم  .حتی اگه مثبت باشه احتمالش هس بخاطر کیست مثبت نشون بده تو نت خوندم 

صب بتا دادم .ساعت ۷ جوابش میاد منتظرم  .حتی اگه مثبت باشه احتمالش هس بخاطر کیست مثبت نشون بده ت ...

به نظرم کیست بتا رو خیلی بالا نمیبره

برای همین تا ۲۵ رو‌میگن مشکوک

ولی اگه بالاتر باشه دیگه از کیست نیست

اگرم ۲۵ یا کمتر باشه دوباره تکرار میدن ببینن بالا می‌ره یا نه

😊مرضیه هستم😊 خدایا همیشه شکرگزارت هستم ازت میخوام برا یه لحظه هم منو به حال خودم نذاری ببخش اگه امانتدار خوبی نبودم بهم کمک کن و توان بده که بچه هام رو طوری بزرگ کنم که فقط و فقط بنده خودت باشن و خوب بندگی کنن...خدای خوبم به حق پنج تن همه آرزومندای بچه رو به آرزوشون برسون...خدای خوبم به همه ما فرزندان سالم و صالح و خوش قدم و خوش روزی عنایت بفرما...الهی آمین حالا یه صلوات هم هدیه کنین به روح اموات
به نظرم کیست بتا رو خیلی بالا نمیبره برای همین تا ۲۵ رو‌میگن مشکوک ولی اگه بالاتر باشه دیگه از کیس ...

الان اصولا من ۷ روز از وقت پریودم گذشته و تخمک گذاریمم کلا رابطه داشتم .حالا ساعت ۷ نتیجه شو میگیرم هرچی بود میگم همینجا 😊

الان اصولا من ۷ روز از وقت پریودم گذشته و تخمک گذاریمم کلا رابطه داشتم .حالا ساعت ۷ نتیجه شو میگیرم ...

منو ریپلای کن لطفا

2706