1177
648

تیتر بتا که با خون هست فقط برای بارداری بالا میره

فقط 29 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😊مرضیه هستم😊 خدایا همیشه شکرگزارت هستم ازت میخوام برا یه لحظه هم منو به حال خودم نذاری ببخش اگه امانتدار خوبی نبودم بهم کمک کن و توان بده که بچه هام رو طوری بزرگ کنم که فقط و فقط بنده خودت باشن و خوب بندگی کنن...خدای خوبم به حق پنج تن همه آرزومندای بچه رو به آرزوشون برسون...خدای خوبم به همه ما فرزندان سالم و صالح و خوش قدم و خوش روزی عنایت بفرما...الهی آمین حالا یه صلوات هم هدیه کنین به روح اموات

(شما هم شانستون رو امتحان کنید)

با این کار یکسال بیمه عمر فرزندمو پرداخت کردم تا وقتی بزرگ شه یک میلیارد تومن بگیره

ادامه مطلب

نه دیگه؛ بتا فقط بخاطر بارداری بالا میره

دیروز رعتم سونو گف کیست داری .بعد گف ی بتا بده شاید باردارم هستی 😐

حالا من ۲۰ بهمن پریود بودم .

رابطه فقط ۲۹ بهمن .۱ اسفند .۳ .۴ ۶ .۷ ۸.داشتم بدون جلوگیری .

از ۹ قرص ال دی خوردم تا الان امکانش هس یعنی ؟؟؟

دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪
1156
دیروز رعتم سونو گف کیست داری .بعد گف ی بتا بده شاید باردارم هستی 😐 حالا من ۲۰ بهمن پریود بودم . ر ...

بله امکانش هست؛ بتا چند بود؟ اوایل بارداری تو سونو معلوم نیست

فقط 30 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در هر حالت اشتباهه😕    حسرت خوردنو میگم☺
بله امکانش هست؛ بتا چند بود؟ اوایل بارداری تو سونو معلوم نیست

عصری ساعت ۷ جوابشو میدن .اخه دوسال تنبلی داشتم و اقدام بودم .و فولی نداشتم هیچ موقع .اما ماه قبل ۴ اسفند روز ۱۴ پری دوتا فولی ۱۸ و۱۹ داشتم .و اقدام کردم یکیش ک شد کیست ۶ سانت .اون یکی فولی نمدونم کجا رفت 

فقط همین روزا رابطه داشتی؟😐😐😐😐😐😐 بنده خدا من سه بار داشتم باردارم

اره اخه ۳ بهمن عمل کردم .تا ۲۹ رابطه نداشتم ...از ۲۹ تا ۸ رابطه داشتم ک روزای تخمک گذاریم بود دوتا فولی ۱۸ ۱۹ یکیش شد کیست اون یکی نمدونم کو 

عصری ساعت ۷ جوابشو میدن .اخه دوسال تنبلی داشتم و اقدام بودم .و فولی نداشتم هیچ موقع .اما ماه قبل ۴ ا ...

انشالله که بارداری؛ توکل به خدا...

فقط 30 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در هر حالت اشتباهه😕    حسرت خوردنو میگم☺
8
تلافی کردیا😂😂😂 برو ازمایشگاه شاید جنین باشه

صب بتا دادم .ساعت ۷ جوابش میاد منتظرم  .حتی اگه مثبت باشه احتمالش هس بخاطر کیست مثبت نشون بده تو نت خوندم 

صب بتا دادم .ساعت ۷ جوابش میاد منتظرم  .حتی اگه مثبت باشه احتمالش هس بخاطر کیست مثبت نشون بده ت ...

به نظرم کیست بتا رو خیلی بالا نمیبره

برای همین تا ۲۵ رو‌میگن مشکوک

ولی اگه بالاتر باشه دیگه از کیست نیست

اگرم ۲۵ یا کمتر باشه دوباره تکرار میدن ببینن بالا می‌ره یا نه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😊مرضیه هستم😊 خدایا همیشه شکرگزارت هستم ازت میخوام برا یه لحظه هم منو به حال خودم نذاری ببخش اگه امانتدار خوبی نبودم بهم کمک کن و توان بده که بچه هام رو طوری بزرگ کنم که فقط و فقط بنده خودت باشن و خوب بندگی کنن...خدای خوبم به حق پنج تن همه آرزومندای بچه رو به آرزوشون برسون...خدای خوبم به همه ما فرزندان سالم و صالح و خوش قدم و خوش روزی عنایت بفرما...الهی آمین حالا یه صلوات هم هدیه کنین به روح اموات
به نظرم کیست بتا رو خیلی بالا نمیبره برای همین تا ۲۵ رو‌میگن مشکوک ولی اگه بالاتر باشه دیگه از کیس ...

الان اصولا من ۷ روز از وقت پریودم گذشته و تخمک گذاریمم کلا رابطه داشتم .حالا ساعت ۷ نتیجه شو میگیرم هرچی بود میگم همینجا 😊

الان اصولا من ۷ روز از وقت پریودم گذشته و تخمک گذاریمم کلا رابطه داشتم .حالا ساعت ۷ نتیجه شو میگیرم ...

منو ریپلای کن لطفا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1184
عزیزم منم اونروز که ازمایش دادم همین حس رو داشتم.بهم خبر بده.میدونم که بارداری.

حالا زنگ زدم گف ۶ اماده اس 😁😁عجب سیریشیم .

حتما خبر میدم هرچی باشه دیگه خدارو فقط شکر میکنم مثبت منفی 

1178