2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

شامپو ابریشمی شاوما مدل silk comb

موهای صاف، نرم و ابریشمی در زیبایی افراد تاثیر داشته و اعتماد به نفس آن‌ها را افزایش می‌دهد. همچنین شانه کردن موها راحت‌تر می‌شود و همیشه ظاهری مرتب و زیبا خواهند داشت. مردم ایران که عموما در آب و هوایی خشک زندگی می‌کنند و همین امر نیاز برای رطوبت و حفظ چربی مو را ضروری کرده است. شامپو «Silk Comb» از برند آلمانی «شاوما» (Schauma) یکی از انتخاب‌های مناسب برای این منظور است. این شامپو حاوی پروتئین ابریشم است که مانند لایه‌ای روغنی و نازک بر روی تار مو می‌نشیند و تاثیر نرم‌کنندگی خاصی بر روی آن خواهد داشت. همچنین با آبرسانی به مو و حفظ رطوبت آن، سبب براق شدن مو نیز می‌شود. این محصول در حجم 400 میلی لیتر برای کمک به بهتر شدن حالت و جنس موهای نازک و شکننده‌ی خانم‌ها عرضه شده است. برند «شاوما» (Schauma) یکی از برندهای تجاری است که ارائه‌دهنده‌ی محصولاتی قابل اعتماد برای تمام اعضای خانواده است. از آن‌ جا که پروتئین مو به طور مداوم در اثر شست‌وشو ، نور خورشید، خشک کردن مو و یا صاف کردن آن با استفاده از سشوار و مواد دیگر از بین می‌رود، شاوما بر آن شده تا در محصولات خود از چنین ترکیباتی استفاده کند و به تقویت مو بپردازد. فرمولاسیون جدید شاوما با پروتئین و ویتامین‌ها، کمک بسیار موثری به موی افراد مختلف جهت محکم شدن، ضخیم شدن، نرم شدن و حتی درخشندگی مو می‌کند.

خصوصیت
تقویت کننده •مخصوص موهای نازک , موهای شکننده
•مناسب برای خانم ها
•نوع عصاره : پروتئین ابریشم

سلام،
یه تکنیک هست که بهش‌میگیم میکروسیلندر. من از این متد استفاده میکنم موی ضعیف آسیب نمیبینه. به روش میکرو سیلندرمو نصب میشه و نه چسب و نه کلیپس استفاده نمیشه. این تکنیک ترمیم مو برای خانم هایی که مشکل ریزش مو دارند بسیار مناسب است .

اگر اطلاعات بیشتری میخواهی در خدمتتون هستم.