2737
2739

من ۲۲سالم دیدم

گندم را دزدیدند صدای اعتراض ها بلند شد، نان بین مردم پخش کردند؛اعتراض ها خاموش شد؛این جماعت فقط به دنبال سیرکردن شکم خود هستند نه گرفتن حقشان !                                  برتولت برشت، سقراط مجروح

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بیست سال هم تو اشناهامون داشتیم

بچه های دیگه عاشق نی نی شدن..

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
2738

خواهر بزرگم و اخرین خواهرم این فاصله سنی و دارند بیشتر بزرگ برای کوچیک نقش مادری و داره تا خواهری ...و مامانم هم همیشه در حال بزرگ کردن بچه بوده...به نظرم بچه ها باید پشت هم باشند با دوسه سال اختلاف سن

دومی میشه درهرحال جای بچه اولی! به نوعی

البته کامل که دومی بزرگ بشه هردو به درد هم میخورن

البته اختلاف سنی با مادر پدر مهمتره تا فرزند اول

البته دوست من 20سالش بود خواهرش دنیا امد خوشحال بود درهرحال میخواست

اصلا خوب نیست. یک دهه و نصفی باهم فاصله دارن چه درکی از هم میخوان داشته باشن

دست من و تو نیست اگر عاشقش شدیم.......خیلی حسین زحمت ما را کشیده است.......السَّلامُ عَلیکَ یااَباعَبْدِالله...

دیروز یه خانمی تو مترو باهام حرف میزد از قضا با برادرش ۱۷ سال فاصله سنی داشت! بچه کوچیک خانواده بود و راضی نبود. داشت منو نصیحت میکرد یه وقت بچه نیارم با فاصله سنی زیاد😁

البته عمه من فاصله بچه اول و سومش با هم ۲۰ سال هست! مشکلی هم ندارن فعلاً.

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
2706