2737
2734

بچها شوهرم روز زن بهم کادو نداده بود و حتی به خاطر اینکه من ازش کادو نخوام هم بهم حتی تبریکم نگف...برا خرید عید هم بهش گفتم گف پول ندارم و ...ولی اونروز زنگید و گفت ک ۲ شنبه میریم برا خرید...

حالا ب نظرتون من برا روز مرد براش کادو بگیرم؟؟

میخوام کاری کنم ک خجالت بکشه،اخه من تو عقدم ازش توقع داشتم حداقل بم تبریک بگه😔😔

حالا یکی از دوستام میگف ک کادو بگیر و تو پروفایلت بنویس(همیشه مهربون میمونم،باشد ک دیگران خجالت بکشن🙄)

چکار کنم اجیا؟

قیافه هاشونو که با هر عملی بشه درست میکنن ولی صحبت از اخلاق گوهشون ک میشه میگن ما همینیم که هستیم/:

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نگیر 

کار اشتباهیه کادو گرفتن برای کسی که بهت تبریک هم نگفته حالا میخواد هر کسی باشه

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
2728
کادوبگیر ولی اینو ننویس فقط تبریک بگو توپروفایلت خودش خجالت میکشه دیگه منم براش کادوخریدم   ...

خو اونم برا تو کادو گرفت؟

قیافه هاشونو که با هر عملی بشه درست میکنن ولی صحبت از اخلاق گوهشون ک میشه میگن ما همینیم که هستیم/:
خو اونم برا تو کادو گرفت؟

اره ازبس یاداوریش کردم که تبربک نگفتی وکادو ندادی عینک افتابی گرفت برام اگه نگرفته بودم من کادومیگرفتم براش

برای کسی بمیر که حالا اگه برات تب نکرد لااقل یه قولنجی رودلی چیزی‌ کنه 

من که میگم نگیر ... والا 

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
2738
اره ازبس یاداوریش کردم که تبربک نگفتی وکادو ندادی عینک افتابی گرفت برام اگه نگرفته بودم من کادومیگرف ...

خواهری به نظرت پررو نمیشه اگه براش بگیرم😱😡

کادو دادن کادو گرفتن اجبار نیست،وظیفه هم نیست، ادم برای خوب شدن حس حال خودش کادو میخره و هدیه میده ، کادو اجباری هم به درد عمه اش میخوره، من دوست داشته باشم کادو میدم انتظارم ندارم طرف حتما کادو بده، قرار داد که نبستیم حتما حکم باید بده یا منم بدم 

کادو دادن کادو گرفتن اجبار نیست،وظیفه هم نیست، ادم برای خوب شدن حس حال خودش کادو میخره و هدیه میده ، ...

خو الان من بدم یا ن؟