2726

خانم ها سلام و درود😍

سال جدید پیشاپیش مبارک😍

اینجا به نیت همه حاجت ها همه خواسته ها برای دعا برای شروع سالی خوب و پر از موفقیت و دلخوشی سفره صلوات هدیه به امام علی (ع) گذاشتیم. 😊

روز 29 یعنی چهارشنبه میلاد حضرت علی (ع) است و همگی وقت داریم تا اذان صبح روز 1 فروردین هر چی تعداد صلوات میخوایم بفرستیم و اینجا اعلام کنیم تعدادش رو😉

ان شاءالله به حق امام علی همه دل شکسته ها حاجت روا شن😭

برای دل شکسته منم دعا کنید😭

یا علی😍 یا حق😍

کاش عباس بن علی حاجتمو بده  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

یعنی میشه از امروز بفرستیم؟

خدایا ممنون ازت خودت حافظ پسرکم باش.         درسته مامان شدم ولی هنوزم مثل قبل شیطونم هنوزم مثل قبل تیپ میزنم هنوزم مثل قبل میرقصم منتها دیگه با پسرم😆هنوزم مثل قبل قهر میکنم هنوزم مثل قبلم ولی قلبم در اوج شیطونی مادرانه میتپه واسه عشق همیشگیم پسر گلم 😍عضو گروه آبی وزن اولیه 72 وزن الان 66 😁

پس من 1000 تا 

خدایا ممنون ازت خودت حافظ پسرکم باش.         درسته مامان شدم ولی هنوزم مثل قبل شیطونم هنوزم مثل قبل تیپ میزنم هنوزم مثل قبل میرقصم منتها دیگه با پسرم😆هنوزم مثل قبل قهر میکنم هنوزم مثل قبلم ولی قلبم در اوج شیطونی مادرانه میتپه واسه عشق همیشگیم پسر گلم 😍عضو گروه آبی وزن اولیه 72 وزن الان 66 😁

عدد ابجد اسم مبارک امام علی علیه السلام قربونشون برم ۱۱۰ هست منم هرچند تابتونم ۱۱۰ تا ۱۱۰ تا میفرستم پیشنهاد میکنم همتون مطابق اسم ابجدشون صلوات بفرستین

الهی که به حق بزرگواری و مهربونی امام علی علیه السلام هممون حاجت روا بشیم

اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم❤❤❤❤❤

1000 تا خدا کنه منم عیدیمو بگیرم از اقا...دلم میخواد زندگی داداشم دوباره اروم بشه😔

سوخت!تمام ارزوهایم!کاخ رویاهایم!سوخت!خاکستر شد!اما از دل آن خاکستر دلم جای شکستن الماس شد!

۱۱۱۰ به نیت اول ظهور و سلامتی آقامون امام زمام بعد حاجت روایی همه و سلامتی خانواده ام

سلام دوستان میشه واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان یه صلوات بفرستید                                     یک بهار یک تابستان یک پاییز و یک زمستان را در پیش داری بعد از این فصلها همه چیز این دنیا تکراری است دخترکم به غیر از مهربانی همیشه مهربان باش مهربانم                                      تیکر یکسالگی دخترم مهرانا است میشه واسه سلامتی خودش و ابجی اش فاطمه دعا کنید ممنون 😢😢😭😭
2706