2726
عنوان

ای خداااااا

61 بازدید | 15 پست

از عید دیدنی متنفرم یعنی راضی بودم بدترین مریضی رو میگرفتم خونه نشین میشدم ولی هیچ جا نمیرفتم شوهرم یعنی همه جا منو میبره اصلا نمیشناسم طرف کی هست چون خانوادش دستور میدن 

منم تازگی سقط کردم دلم میخاد عید دیدنی نرم

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

اه منم مث شمام من دلم نمیخاد برم خونه فامیلای عتیقمون

اصن میان اینجا هم نمیخام برم پیششون ولی ب اسرار مامانم مجبورم برم

شانس اوردم پارسال روز اول عید پریود شدم بهونه کردم هیچجا نرفتم

بعضیا فقط منتظر فرصتن یکیو ببینن فضولیاشونو ارضا کنن 

من ۵ سال از زندگیم میگذره ولی شوهرم دست بردار نیست 

اووف خیلی بده. توام بردار ببرش خونه خاله و خانباجی. منم مثل خودش گفتم بریم اینجا و اونجا و.... مقابله به مثل برا شوهر من جواب میده

دست من و تو نیست اگر عاشقش شدیم.......خیلی حسین زحمت ما را کشیده است.......السَّلامُ عَلیکَ یااَباعَبْدِالله...

[QUOTE=84935530]اووف خیلی بده. توام بردار ببرش خونه خاله و خانباجی. منم مثل خودش گفتم بریم اینجا و اونجا و.... مقابل ...[/QUOمیگه بریم کلا عاشق اینه فقط خوش بگذرونه خوشیه منم اصلا مهم نیست 

من پارسال روز سال تحویل از بیمارستان مرخص شدم حساب کنین با اون حال خراب شوهرم مجبور کرد همه جا برم ی ...

دید و بازدید عید خط قرمز شوهر منه😃😃😃😃منم یه سال تا دم عید زیر سرم بودم اما تا میگفتم حالم بده لج میکرد.نمیفهمن بابا من فقط میگم سرخودشون باید بیاد تا بفهمن

دست من و تو نیست اگر عاشقش شدیم.......خیلی حسین زحمت ما را کشیده است.......السَّلامُ عَلیکَ یااَباعَبْدِالله...
[QUOTE=84935530]اووف خیلی بده. توام بردار ببرش خونه خاله و خانباجی. منم مثل خودش گفتم بریم اینجا و ا ...

خب برید چه اشکالی داره. یکم حساسیتت روکم کن. وقتی میبینی اون عوض نمیشه شما خودتو با شرایط وفق بده . چرا حرص میخوری اخه.وقتی یه شرایطی عوض نمیشه برا ارامش خودتم شده باید لذتشو ببری

2706