2726
عنوان

مامانم همش گیر میده

779 بازدید | 4 پست

بخدا خسته شدم از جمعه رفتیم مهمونی واسم باد داره 

اول ک قبلش باید قشنگ چک بشم ی تارموم بیرون نباشه اونجام نباید برقصم چون بدش میاد...ی لباس کاملا پوشیده پیراهن شلوار پوشیدم شالمو دراوردم سریع اومده میگ شالتو بپوش مانتوتو بپوش(مختلطم تازه نبود)

از بس بهم گیر میدن چرا نمیرقصی چرا فلانی عین پیر زنایی عصبی میشم فقط رفتم بالا دست زدم سر همین باد داره و اینکه با زن عموهام حرف زدن حالا اومده میگ اونا مادرتن من مادرت نیستم برو با همونا بخدا دارم روانی میشم از بس نفرین و بدوبیراه بارم کرد (خیلی دوسش دارم خیلی سختیارو تحمل کرده واسم ولی واقعا اینکارا عذابم میده)

هی ماچش میکنم هی معذرت خواهی انگار ن انگار دیگ امروز خیلی عصبی شدم گفتم توحالت از منم بهتره ک ایق فوشو اینا میدی(مریضم هست طفلی)از دهنم ای حرف پرید محکم زد روی پام🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ 

اصلا درک نداره ادم پشت کنکوریه همیجوری خودمون حوصله خوندن نداریم ی مشکلم پیش میا دیگ کلا ول میکنم نمیتونم بخونم

چکار باید بکنممممم دلم گرفته ازش😭

مامانا کلا همینجورین عزیزم.اکثرا میگن باید،دخترمون همونجور باشه که ما میخوایم.سخت نگیر.مادره

اولش فک میکردم اونایی که معتقد به خدا و پیغمبر و اعمال دینی نیستن باسوادن و اونای دیگه بیسواد..تازه فهمیدم آدمای دیندار و باخدا داناترین مردمان هستن چون باید خیلی عاقل و دانا باشی که بدونی این چیزایی که الان نابودش کردن و بعنوان خرافات معرفی میکنن،حقیقت محضن.
مامانا کلا همینجورین عزیزم.اکثرا میگن باید،دخترمون همونجور باشه که ما میخوایم.سخت نگیر.مادره

والا توهمون مهمونی هزارتا دختر دیگم بود اونا مادرشون میگف برو‌برو برقص

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728