2726
عنوان

سنگ سنگ سنگ.....

280 بازدید | 12 پست

سنگ صفرادارم توسونوم نوشته.سنگهای تجمع یافته ب قطر3و4میل،نزدیک بهم.تجربه ای ندارین؟

خداجونم فقط تویی که میتونی منوبه آرزوم برسونی...پس ناامیدم نکن💋

یکی از فامیلامون داشت.. بجه کوجیکم داشت و حامله هم بود... گذاشت بعد زایمانش عمل کرد.. خوب شد. انشاالله شمام خوب میشه.

درهمین خد اطلاعات داشتم. ببهشید

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باید کیسه صفراتو جراحی کنی دربیاری

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2728

ببخشید سوال بی ربط میپرسم

امضاتو خوندم

یعنی تولد دوتا دخترات تو یه روزه؟؟برام جالب شد

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤

اسم سنگ اومد، یادی ازین شعر کنم؛👇

سر خود را مزن اینگونه به سنگ

دل دیوانه ی تنها دلِ تنگ

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران
ببخشید سوال بی ربط میپرسم امضاتو خوندم یعنی تولد دوتا دخترات تو یه روزه؟؟برام جالب شد

عزیزم دختراولم14نیر94

دختردومم24تیر97

مادرشوهرم داشت بت قرص رفع شد اما کیسه صفرای خواهرشوهرم دراوردن چون تعداد سنگها زیاد بود تو کرج یه دک ...

میشه لطفااسم قرصشوبرام بگی.دوسندارم عمل کنم

عزیزم خواهرمو خاله م داشتن 

ببین معمولش اینه ک سنگ صفرا دفع نمیشه ممکنه کم شه وای دفع نمیشه و با دارو ممکنه خوردشه ک خیلی کم پیش میاد

صفرای سنگ ساز رو با جراحی درمیارن چون هرچقدرهم ک کم شه دوباره برمیگرده

جراحیشم خیلی راحته 

اگ صفرا بترکه عفونت میکنه و دور از جون اتفاقات بدی میفته

سلام وقت خوش دوستان. شاید شما هم تجربه کرده باشید. همیشه پیدا کردن تولیدی معتبر و قابل اعتماد کابینت یا تجهیزات و وسایل مرتبط با کابینت   مانند سنگ طبیعی روی کابینت،  سنگ اپن آشپزخانه، سنگ اسلب از فروشگاه هایی که معتبر باشد کمی سخت است.سایت چوبکارانبا اقدامی جالب همه ی تولیدکنندگان و فروشندگان کابینت و یراق آلات آن را در سایت خود گرد هم آورده است. همچنین جدیدا میزهای زیبای رزینی هم به نمایش گذاشته اند. اگر دوست داشتید یه سری به سایتش بزنید.