2733
2734
عنوان

بهم گفتن فقط ivf 😢😢😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 976 بازدید | 63 پست
اطلاعاتی دارید ؟؟؟ک چیا مهمه

توگوگل طب اسلامی آیت الله تبریزیان روسرچ کن مینویسه که چی خوبه منم برا شوهرم داروگیاهی گرفتم میخوره انشالله که جواب بگیریم

من به دستان خداخیره شدم معجزه کرد😍😍

من دوبارای وی اف کردم ولی هردوبارهم منفی😔😔

به خاطرهمین میگم سریع ترو دنبال ای وی اف البته شاید هم بری ودفعه اول انشالله نتیجه بگیری😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همش میگم کاش خودم رو با داروگیاهی تقویت میکردم بعدمیرفتم ...

درسته من دوماه گرمی میخورم و سردی رو کم کردم .گوشت مرغ هورمونی و لبنبات کارخونه نمیخورم برنج و ماکارونی هم کم نون لواش نمخورم 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
2728
من دوبارای وی اف کردم ولی هردوبارهم منفی😔😔 به خاطرهمین میگم سریع ترو دنبال ای وی اف البته شاید هم ...

هزینه هر بار ای وی اف چقدره ؟و چقد طول میکشه کل فرایندش 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
 درسته من دوماه گرمی میخورم و سردی رو کم کردم .گوشت مرغ هورمونی و لبنبات کارخونه نمیخورم برنج و ...

کاردرستی میکنی عزیزم انشالله هردومون حاجت روا شیم

هزینه هر بار ای وی اف چقدره ؟و چقد طول میکشه کل فرایندش 

یه سری دارو میدن میگن استفاده کن وآمپول که باید هروزبزنی تاتخمک ها بزرگ شن بعد تخمک گیری میکنن وبعد که جنین تشکیل شد انتقال میدن...هزینه تو مراکزدولتی رو نمیدونم ماتوکلینیک خصوصی انجام دادیم هم زیفت وهم ای وی اف هم زمان که با هزینه تخمک گیری وداروهای قبلش تقریبا۱۰ملییون شد

یه سری دارو میدن میگن استفاده کن وآمپول که باید هروزبزنی تاتخمک ها بزرگ شن بعد تخمک گیری میکنن وبعد ...

ممنون عزیزم 

2738
دل خودم اندازه دنیا گرفته ...اصلا قضیه بچه و اینا نیس .من تخمدونام کیست ساز شده و اندومتریوز ...اگه ...

ما هم هم پولمون رفته هم وقتمون بخدا یجوری میگین انگار کسی که ای وی اف کرده جذام داره عزیزم توام هیچ فرقی با من نداری ای وی افم کار خاصی نیس مریض واگیردار نیس 

تیکر تولد دختر نازنینمه 
ما هم هم پولمون رفته هم وقتمون بخدا یجوری میگین انگار کسی که ای وی اف کرده جذام داره عزیزم توام هیچ ...

الهی فدات شم من خودم به شخصه درک میکنم شرایط سختیه و متاسفانه یه سری آدم ها بدون اینکه علم به مسئله داشته باشن راحت قضاوت میکنن ، ولی این هم قبول کن بحثه روش و کسی که انجام میده نیست بحث هزینه و بار عاطفیشه وگرنه هممون به نوعی بیماریم و بیماری دست خودمون نیست، انشاالله مشکل همه خانمایی که حسرت بارداری دارن حالا به هر راه و روشی که شرایطشو دارن و خدا صلاح میدونه حل بشه و کانون گرم زندگیشون خراب نشه🙏🏻🙏🏻🙏🏻

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗
ما هم هم پولمون رفته هم وقتمون بخدا یجوری میگین انگار کسی که ای وی اف کرده جذام داره عزیزم توام هیچ ...

من ک نمیگم کارت زشته یا گناهه یا جزام دادی چرا حرفو کج  میگیری !!!!همه دوس دارن طبیعی باردار بشن !!!چ ربطی ب جزام و این حرفایی ک میزنی داره !!!

اره مادرشوهر من هی میگه اینا چین بچه یکی دیگ‌میشه دیگ😂😂

متاسفانه نیش حرف مردم دردش بدتر از درد خودمونه.منم مشکل انعقادی دارم و سر بارداری های ناموفقم خیلی حرف شنیدم.خدا راضی باشه از مادر شوهرم با حضرت زهرا محشور بشه .ولی امان از دست مامان خودم امااااااااااان

خدایا چنان کن سرانجام کار/توخشنود باشی و ما رستگار
الهی فدات شم من خودم به شخصه درک میکنم شرایط سختیه و متاسفانه یه سری آدم ها بدون اینکه علم به مسئله ...

خدا نکنه بخدا خیلی دلم میگیره وقتی میبینم همه انتظار دارن طبیعی باردار بشن به من که میرسن میگن عیبی نداره خدا خودش میدونه حکمت داره بازم خداروشکر که نتیجه گرفتم الهییییی هیچ کسی تو ارزوی بچه نمونه 

تیکر تولد دختر نازنینمه 
خدا نکنه بخدا خیلی دلم میگیره وقتی میبینم همه انتظار دارن طبیعی باردار بشن به من که میرسن میگن عیبی ...

الهی خداروشکر انشاالله صحیح و سالم بیاد بغلت بقیه راحت حرف میزنن و قضاوت میکنن، مهم اینه که خدا صدای آدمو بشنوه حالا به هر طریقی که خودش صلاح میدونه 

منم شرایطم خیلی سخت بود. کلی بیماری و درد درنهایت هم که به لطف خدا باردار شدم با اون همه سختی حالا گفتن احتمال مشکل ژنتیکی داره، حالا فک کن چقدر حرف و حدیث و نگاه سرد بعد از شش سال دنبالمه ،بازم باید توکل کنیم به خدا و در برابر خواسته اش تسلیم باشیم

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗
2706