2410
2553
عنوان

بهم گفتن فقط ivf 😢😢😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 976 بازدید | 63 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم حالا به شماگفته ای وی اف..به دختردایی من گفته بود هیچییی..رفتن ی بچه ازپرورشگاه اوردن..بخدا دوماه بودبچه رواورده بودن خودش بصورت کاملاااا طبیعی حامله شد..دکترگفت تو ۹۰درصد خانوما استرس نمیذاره باردارشن

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
گلم پريودات نامنظم هست؟

منطمه 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
2720
اره مادرشوهر من هی میگه اینا چین بچه یکی دیگ‌میشه دیگ😂😂

واقعا خیلی دل ادم میشکنه 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍

عزیزم هیچ کس دوست نداره ای وی اف کنه

همه خانمها دوست دارن طبیعی باردار بشن

دیگه چه میشه کرد

سخته اما باید با این قضیه کنار بیای

حتما هم زودتر درمانت رو ادامه بده اندو پیش روندست

بهت نگفت لاپراسکوپی کنی؟

عزیزم حالا به شماگفته ای وی اف..به دختردایی من گفته بود هیچییی..رفتن ی بچه ازپرورشگاه اوردن..بخدا دو ...

خیلی درگیرم از اول بهمن تا الان ی روز خوش نداشتم همش فکر خیال دکتر دوا سونو 

2714
گرید نمدونم نگفت تو سونوم نوشته کیست ۶ سانت اندو من ۲۴ 

عزیزم من آندوم خیلی پیشرفته است کل لگنم و روده هامو گرفته تو دوتا تخمدونامم کیست دارم و چسبندگی شدید اصلاً خودتو نگران نکن تا میتونی به همه غذاهات دارچین و عسل اضافه کن ،پونه هم زیاد دم کن بخور نبات و قند و شکر هم کم کن،مطمئن باش باردار میشی من سنم ۳۲ هست شما کم سن تری و بدنت آمادگی بیشتری داره و کیستت هم هنوز کوچیکه شرایط بدتر از شما هم به صورت طبیعی باردار شدن 

درسته الان شرایط خیلی بدی از نظر روحی و جسمی داری ولی مطمئن باش و صبوری کن وقتی خدا بخواد همه چیز درست میشه و انقدر که میگن آندومتریوز خطرناکه هم نیست ۹۰درصد بخاطر استرس و اعصاب 

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗
عزیزم هیچ کس دوست نداره ای وی اف کنه همه خانمها دوست دارن طبیعی باردار بشن دیگه چه میشه کرد سخته ...

ی ماه قبل عمل باز کردم 

عزیزم من آندوم خیلی پیشرفته است کل لگنم و روده هامو گرفته تو دوتا تخمدونامم کیست دارم و چسبندگی شدید ...

نمیدونم اینم امتحان خداس .زندگی خوب شوهر خوب پدر مادر خوب .خونهوماشین و وضع متوسط قابل قبول ...همیشه ی چیزی هست ک نزاره اب خوش از گلوت پایین بره ...

تو سونو نوشته کیست هموراژیک یا اندونتریوز  ۶سانت ...دوماهه کلا عسل و زنجبیل و دارچین میخورم سردی نمیخورم ...نمیدونم چرا دیروز بعد سونو اقاهه گف ی ازمایش بتا هم بده ‌.من ۳ بهمن عنل کردم .تا ۲۹ بهمن رابطه نداشتم .۲۹ بهمن .۱ اسفند ۲ .۳ .۴ .۶.۷ رابطه داشتم بدون جلوگیری .بعدش از ۹ قرص حوردم تا الان قرص اچ دی .چتد روزم عسل واژینال کردم حالا این گف بتا بده تعجب کردم .مگه امکانش هس ؟؟

ایشالا خودت حامله میشی عزیزم 

هر چی خدا بخواد .یا اگه صلاحه نعمتشو بهم بده .

یا راه درستو نشونم بده یا ب دام صببببببر بده 

پس از كجا متوجه شدين تنبلي دارين؟علايمي نداشتين؟

اقدام کردم بچه ام نشد رفتم سونو گفت 

2706