2726
عنوان

بهم گفتن فقط ivf 😢😢😭😭😭

976 بازدید | 63 پست

چه بلایی من دوماهه گرفتار شدم خدا ..‌..اخه چرا ....

دوساله اقدامم و نشد .تنبلی دارم .

بهمن ی کیست ۸ سانت عمل کردم .

ی ماه بعد عمل باز کیست ۴ سانت داشتم .دیروز شده ۶ سانت و دیگه نوعش هم ساده نیس ..

اندومتریوز  دارم ....دیروز دکتر گف بعد رفع کردن کیستت برو ای وی اف 😢😢😢😔😔...

گف طبیعی نمیشی .

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍

منم بهم گفتن آی وی اف   

خدای عزیـــــزم مگر من جز تو که را دارم که وقتی دلم بگیرد، بیایم و با او درد و دل کنم و بشود آرامِ جــــــــــانم خدای من اگر تو بخشش نکنی؛ اگر از محبتت محرومم کنی چیزی نمی‌ماند برایم ای بهترینم... مرا هدایت کن؛این بندۂ خطاکارت را هدایت کن که خطا نرود...(راه کسانی که ايشان را نعمت داده‌ای، نه خشم گرفتگان بر آنها و نه گمراهان)خودم خوب می‌دانم گهگاهی پایِ ایمانم لنگ می‌زند، من خوب می‌دانم که چه عهدهایی را که با تو بسته‌ام و شکسته‌ام …اما خوب میدانی خدایِ خوبم که من لحظه لحظه تو را نفس میکشم.خدایِ عزیزم مثل همیشه کنارم باش 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

انشالله حل میشه.به ما هم دکتر اول بهمن  گفته بود بعد از عید بریم  iui ولی چندروز بعد حرفش من حامله شدم    نباید زیاد بهش فکر کنی. من اون ماه دیگه بیخیال شدم.نه بهش فک کردم نه غصه خوردم.یهو دیدیم معجزه شد

خدایا مرسی که مامان یه پسر مهربون و شیطونم 😍😘

دو یا سه ماه اقدام کن اگه نشد عکس رنگی بگیر و بعد به منم گفتن جراحی باید بکنی ولی ترسیدم نرفتم دیگه آخرهاش یه دفعه باردار شدم

به دلت بد راه نده همه راه هارو برو بعد ivf 

آندومتریوز گرید چنده و چند سالته؟

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗

عزیزم حالا به شماگفته ای وی اف..به دختردایی من گفته بود هیچییی..رفتن ی بچه ازپرورشگاه اوردن..بخدا دوماه بودبچه رواورده بودن خودش بصورت کاملاااا طبیعی حامله شد..دکترگفت تو ۹۰درصد خانوما استرس نمیذاره باردارشن

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
حالا گفتن مگه ما که ای وی اف کردیم با بقیه فرق داریم چقد دلم میگیره از این حرفا ای وی اف واسه بقیه خ ...

شما کجا انجام دادین ؟ هزینش چقدر د؟

خدای عزیـــــزم مگر من جز تو که را دارم که وقتی دلم بگیرد، بیایم و با او درد و دل کنم و بشود آرامِ جــــــــــانم خدای من اگر تو بخشش نکنی؛ اگر از محبتت محرومم کنی چیزی نمی‌ماند برایم ای بهترینم... مرا هدایت کن؛این بندۂ خطاکارت را هدایت کن که خطا نرود...(راه کسانی که ايشان را نعمت داده‌ای، نه خشم گرفتگان بر آنها و نه گمراهان)خودم خوب می‌دانم گهگاهی پایِ ایمانم لنگ می‌زند، من خوب می‌دانم که چه عهدهایی را که با تو بسته‌ام و شکسته‌ام …اما خوب میدانی خدایِ خوبم که من لحظه لحظه تو را نفس میکشم.خدایِ عزیزم مثل همیشه کنارم باش 
حالا گفتن مگه ما که ای وی اف کردیم با بقیه فرق داریم چقد دلم میگیره از این حرفا ای وی اف واسه بقیه خ ...

دل خودم اندازه دنیا گرفته ...اصلا قضیه بچه و اینا نیس .من تخمدونام کیست ساز شده و اندومتریوز ...اگه حامله نشم هر ماه تو بیمارستانام و دکترا .

از اول بهمن من تو راه دکتر و بیماریستان و ازمایشگاهم‌تا الان .

گناه داره شوهرم سالمه. هم پولش میره هم اسیر شده همش دکتر دارو قرص سونو 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
دو یا سه ماه اقدام کن اگه نشد عکس رنگی بگیر و بعد به منم گفتن جراحی باید بکنی ولی ترسیدم نرفتم دیگه ...

گرید نمدونم نگفت تو سونوم نوشته کیست ۶ سانت اندو من ۲۴ 

عزیزم کدوم شهری؟تهران؟

ن ساری

2706