2733
2734
عنوان

روش تعویض اب ماهی

1047 بازدید | 17 پست

سلام اب ماهی چطورعوض میکنید اب جوش اومده میدید بش یا معمولی غذاچی بش میدید ک عمرکنه تجربه هاتون بگید

ایا ماهی تویخچال بذاریم براخنکی خوبه؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم ماهی ما چهار سالشه 

حالا روشم رو بهت بگم ابش رو که میخوای عوض کنی همین اب معمولی شیر باشه اما یه شب بزار بمونه بعد ماهی رو داخلش بنداز غذاشم فقط نون یه ذره ها در حد یه مورچه نون بهش بده هر روز

اسمان فرصت پرواز بلندیست ولی...قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....
2728
2738

من آب سردی که از شیر گرفتمو میذاشتم کلرش بره...بعد با اون آب شو عوض میکردم...بعد انقدر عمر کرد که همه غذاش که از فروشنده گرفته بودیم تموم شد...بعد اون قسمت ویفرو که شیرینی نداشت جدا میکردم میدادم بهش...یکی از ماهیا قبل عید سال بعد مرد...اون یکی دوسال عمر کرد...دیگه دیدیم نمیمیره انداختیمش دریاچه...😁😁😁

اول آب تُنگ رو تاجاییکه بشه خالی میکنم بعد ماهی روبا همون آب کم ،میندازمش تو یه پیاله ی کوچولو ، بعدش تُنگ رو کامل میشورم و آب تمیز جایگزین میکنم ، وبعد دوباره ماهی رو میندازم توش!!

والا شنیدم غذا بدیم میمیرن ، میگن به جاش قندبندازین که ازهمون تغذیه کنن!!

ماهی چطور برمیداری میندازی تواون

این تخصص همسرمه دستشو میگیره جلوی شیشه ماهیه بعد اب کثیف رو دور میریزه یذره اب مونده با ماهی رو میندازه داخل کاسه اب جدید

شیشه ماهی رو میشوره و دوباره ماهی رو برمیگردونه سر جاش

اسمان فرصت پرواز بلندیست ولی...قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....
2706