2733
2734

یه کم عرق رازیانه بخور یا رازیانه بجوشون بخور

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

یه کم هم تخم شوید با زعفرون قاطیش کن...

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لیمو عمانی با عناب دم کن بخور

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
2731

اویشنو غلیظ دم کن بخور 

دخمل کوچولویه مامانی  مامانی اگه لایق باشم تو بهشت تو رو بهم میدن ❤❤❤❤ هرچند تو صدای خندههای مادرتو نشنیدی اما مادر تو بخند چون قرار است مادر از صدای خنده های تو بمیرد یاحسین جانم ممنونم من رو به الله وصل کردی (خداجونم شکرت نی نی منم داره مییاد 👶❤ ) نینی منم اومد  به لطف امام زمان و امام حسین و الله قادرمتعال . روش گرفتن حاجتم تو تاپبکام هست 
منم ولی زعفرون خوردم فایده نداشت

زعفرون برا سقطه نه پریودی ممکنه عقب افتادن پریود بخاطر گرمی زیاد باشه لیموعمانی و عناب تخم گیشنیز و گل گاوزبون خوبه برا پریودی اگه دیگه خیلی عقب بیوفته ریشه درخت شاتوت

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
2738
زعفرون برا سقطه نه پریودی ممکنه عقب افتادن پریود بخاطر گرمی زیاد باشه لیموعمانی و عناب تخم گیشنیز و ...

واقعا؟من چند روزه دارم صبحا شیره میخورم..فکر میکردم گرمی زیاد خوبه

بعضی چیزا جبره، اختیار نیس..!

من متاهلم وده روزه عقب انداختم دو تا بچه دارم چی بخورم همین الان پری بیاد

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
واقعا؟من چند روزه دارم صبحا شیره میخورم..فکر میکردم گرمی زیاد خوبه

بستگی داره بدنت گدم مزاج باشه یا سرد صفرایی باشی یا نه

من صفرا و سردی دارم چیزای خیلی سرد بخورم عقب میندازم چیزای صفرا دارم بخورم عقب میندازم😐

جوشونده ریشه درخت شاتوت

هووووو شاید حامله ای ده روزه خوووب

اخر چه کند با دل من علم پزشکی!وقتی به دیدار تو بسته ضربانم💋🙈
2706