1177
44
عنوان

وااای خدا بدبخت شدم کمکم کنییین

366 بازدید | 22 پست

خدایا اینم شااااانسه من دارم؟

دارم گریه میکنم😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

رو لبم تبخال زد..

دم عیدی

حالا چیکار کنم چه خاکی بریزم تو سرم😭😢

شروع بانوی سرخ جدید😉👈وزن شروع:۷۵___وزن فعلی:۷۰____وزن هدف:۵۵😍I can💪😎

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

1156

پماد تبخال بگیر از داروخونه ولی عجیب میسوزوووونه

فقط 36 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😍تیکر تولد یکسالگی 😍زنی را می شناسم من ؛که در یک گوشه ی خانه میان شستن و پختن درون آشپزخانه سرود عشق میخواند نگاهش ساده و تنهاست صدایش خسته و محزون، امیدش در ته فرداست...زنی هم زیر لب گوید؛ گریزانم از این خانه ولی از خود چنین  پرسد: چه کس موهای طفلم را پس از من میزند شانه؟ زنی با تار تنهایی؛  لباس تور میبافد زنی در کنج تاریکی نماز نور میخواند. زنی خو کرده با زنجیر؛ زنی مانوس با زندان تمام سهم او اینست نگاه سرد زندانبان..زنی را می شناسم من؛که میمیرد ز یک تحقیر ولی آواز میخواند که این است بازی تقدیر. زنی با فقر میسازد؛ زنی با اشک میخوابد زنی با حسرت و حیرت گناهش را نمیداند...زنی واریس پایش را؛ زنی درد نهانش را ز مردم میکند مخفی که یک باره نگویندش چه بد بختی ،چه بد بختی...زنی را میشناسم من؛ که شعرش بوی غم دارد ولی میخندد و گوید که دنیا پیچ و خم دارد ... بانوان عزيزی كه هر كدام در پس لبخندشان غمی پنهان دارند !
سیر از وسط نصف کن بزار رو تبخال از داروخانه پماد بگیر ی روز خشک میکنه جاشم چرب کن که زود بره

سیر که گرمه؟جدی برا تبخال خوبه؟بزرگتر نشه😭

اسم پماد چیه؟

1194
اسم پماد یادم نیست الان خونه نیستم نگاه کنم منم زیاد تبحال میزنم نگران نباش استعاده کن تا چهار شنبه ...

مرررسی😘😔

1179

عزیزم یه پاکت فربزر بیار کمی یخ بریز توش بزار ده دقیقه بمونه رو تبخالت بعدا بازم یخش رو عوض کن یا بزار فریزر یه ده دقیقه دیگه بزار رو لبت اینجوری طبخالت خشک میشه ولی تاشب 7 یا 8 بار این کار رو بکن الان طبخالت درچه مرحله ایی اگه تازه جونه زده باشه نمیزاره بزرگ شه

یخ بزارم خوب میشه؟

پماد آسیکلوویر بخر از داروخونه یک روزه شاید دوروزه خوب میشه

من بیشتر وقتا تبخال میزنم همینو استفاده میکنم

شبا هم گلاب بزن سریع خشک میشه

❤️درک متقابل زندگی رو به بهشت تبدیل میکنه❤️
835