2737
2734
عنوان

بیاین از حساسیتا و وسواساتون تو مهمونیا بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 30316 بازدید | 653 پست
اره عزیزم. از سرویس18نفرم 2تا کم شده تا الان. خیلی دلم سوخت😔😔 از دیجی کالا خریده بودم. دیگه نداره ...

اگه تنهایی خسته نمیشی خب خوب کاری می کنی.....

راستی من تاحالا مجازی خرید نکردم از دیجی کالا خرید کردی راضی بودی؟ ارزونتر در میاد یا وسایل متنوع تره؟

خب ادم حس میکنه میتونه سرشو برگردونه یا دستشو بگیره جلوی دهنش 

بله اونی ک اینکارو نکنه چند شه

فرشته مامان بی صبرانه منتظرتم😍دلم اغوشتو میخواد همه وجودم😍😍😍❤️💖😘سزارین هستم دو هفته تیکرو زدم جلو 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه اخه اسیب چیه، کی و کجا گفته به بچه هیچی نباید گفت و الا اسیب میبینه، بزرگترین اسیب رو خود این ماد ...

همش میگه هلاکویی اینو گفته اونو گفته  بابام میگه جرات نداریم بهش بگیم بچه تو خوبه بی ازاره میگه اون بچه ش و. دعوا میکنه ولی من اینکار و. نمیکنم کلا منطق نداره

هم من و. هم اون یکی خواهرم میگیم حرفهای هلاکویی قابل اجرا اینجا نیست 

اگه تنهایی خسته نمیشی خب خوب کاری می کنی..... راستی من تاحالا مجازی خرید نکردم از دیجی کالا خرید کر ...

من بیشتر وسایلم رو از دیجی کالا خریدم. البته سه سال پیش همه چی خیلی ارزونتر بود. از هر چیزی که خریدم راضی هستم. وسایلای برقیم رو بجز یخچال و لباسشویی و تلویزیون از دیجی کالاخریدم

خیلی وسایلاش رو تو تخفیف میذاره و از این نظر خیلی خوبه😊😊

❤️درک متقابل زندگی رو به بهشت تبدیل میکنه❤️
2728
من بیشتر وسایلم رو از دیجی کالا خریدم. البته سه سال پیش همه چی خیلی ارزونتر بود. از هر چیزی که خریدم ...

چه جالب....

نشنیده بودم تا حالا کسی واقعا از اونجا خرید کنه

تا حالا به نظرم این بود که حضوری بهتره

ضمانت نامه و گارانتی هم دارند؟

همه برندارم میزارن؟

ممنون از پاسخ‌گوییت عزیز ببخشید دیگه هی سوال میپرسم😙😙😙

یه سوال بی ربط اینا و تو دوران اشنایی متوجه نشدید....اخه من خیلی میترسم گیر ادمی بیفتم که این چیزها ...

دوره اشنایییمون فقط یک ماه بود. خونوادش شهرستان بودن و من با خودش فقط بیرون قرار میذاشتیم. بعد چون شهرشون تا شهر ما ۴ ساعت راه بود خونوادم حتی یه سر نرفتن خونشون!!فقط اونا چند بار اومدن خونه ما برای یکی دو ساعت. بعدم عقد کردیم. بلافاصله بعد عقد فهمیدم چه غلطی کردم ولی خونواده نذاشتن جدا شم و الان هم طلبکارن که چرا من جدا شدم!!!!

2738
بچه ۲ یا ۳ ساله هم اگه خوب بزرگ شده باشه درست رفتار می کنه.

حرف همو نمیفهمیم بهتره دیگه ادامه ندیم شما بچه هاتو طوری بزرگ کن که از دوسالگی رفتارخوب و بدو بلد باشن موفق باشی 

ریپلای کن خوششششششم میاد😄

یک خانم از دوستان خانوادگی پدرم اومدن .همین که نشست گفت خونتون چند خریدید😐😐😐😐😐 

منم فورا گفتم:

یادم نیست😂

1.بعضی پستام شوخیه 2.هرچه میخواهید فقط از پروردگار بخواهید

آروغ زدن متنفرم متنفررررر

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  

ازاینکه برم مهمونی موقع شام تازه یادشون میوفته ظرفارو از کابینت دربیارن،اونوقت رو سفره میبینم مثلا برای ده نفر هشت تا بشقابه چهارتا قاشقه وپنج تا لیوانه.....وااااااای متنفرم خونه مادر و خواهر همسرم اینطوره همش بنظرم واقعازشته،بعد اینکه من خودم وقتی میرم مهمونی برای تعویض لباس از صاحب خونه اجازه میگیرم برم تو اتاقشون هیچوقت هم لباسامو نمیزارم رو تختشون ی گوشه اتاق میزارم رو کیفم چون خودمم بدم میاد میندازن رو تختم هرچند مهمونام اینکارو میکنن....از تعارف زیاد سرسفره هم بدم میاد هی میگن بخور بخور اینو خوردی چرا نخوردی اووووف

کنجد مامانی و بابایی خوش اومدی به زندگیمون
حرف همو نمیفهمیم بهتره دیگه ادامه ندیم شما بچه هاتو طوری بزرگ کن که از دوسالگی رفتارخوب و بدو بلد با ...

رفتار خوب رو بلد بودن و هستن چون رفتار درست رو در پدر و مادرشون دیدن.

لیوان چایی هارو نشورن تو دور دوم ک چایی میارن

یا کسی روی بالشت هام بشینه

وای وای اینکه کسی پتومو بندازه رو خودشون خیلی بده

اون سری بچه جاریم رفت خوابید زیرش اصلا نتونستم تحمل کنم بعدس دادمش خشکشویی

.اگه قبل انجام هرکاری این جمله رو باخودمون بگیم  90% گناه هارو انجام نمیدیم...  اگه امام زمان جای من بود چیکار میکرد؟؟!!!!
2706