2733
2734
عنوان

بیاین از حساسیتا و وسواساتون تو مهمونیا بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 30316 بازدید | 653 پست
وقتی مهمونی میرم: با دست خیس بهم دست بدن موقع غذا ملچ ملوچ و همه چیو دهنی کنن تو ژله یا ترشی قاشق ...

وای روی سینکو خوب اومدی من میرم میبینم چندشم میشه خب اونم بشور دیگه اه

اولین عشق تو میشدم اگه ، اگه این زمونه لعنتی نبود😢
عطسه کردن وقتش معین نیست ک. از کجا بدونه سر سفره عطسش میاد

خب ادم حس میکنه میتونه سرشو برگردونه یا دستشو بگیره جلوی دهنش 

"انسان"بودن خودش به تنهایی یک دین است که پیروان چندانی ندارد!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من از اینکه لیوان میشورن برمیگردونن رو اون قسمت صاف استیل کنار سینک هم بدم میاد اصلا نمیتونم باور کن ...

وای مادر شوهرم اینا این مارو میکردن انقدر چندشو میشد حد نداشت اون حا با دست اب میخوردم فط😑

2728

وایی بلا به دور

چقد بعضیا پر توقع اند

من ترجیح میدم با چنین افرادی رفت و امد نکنم

من خونه مادرشوهرم 99 درصد تو غذام مو پیدا میشه ولی یوااشکی برش میدارم و میزارم کنار بشقابم تا کسی نفهمه و بهش فکر نمیکنم و بقیه غذامو میخورم

اکثرا مادر شوهرم میفهمه و میگه شرمنده من نمیدونم مو از کجا میره تو غذا یا شانس توعه فقط

ولی من میگم طوری نیست و غذامو میخورم بنده خدا با اون سنش توقع ندارم ازش

بعدشم طلبکار نیستیم از صابخونه که فلان چی و فلان جور برام نیارن ناراحت شم

مگه چی میشه دعوتی یه غذایی بدیم دفعه بعدم همونو بدیم

همین چیزا باعث فاصله میشه با شرایط اقتصادی امروز

من حتی اگه برم جایی جلوم عدسی هم بزارن ناراحت نمیشم

مهم برخورد گدم و صمیمیه نه غذا

واسه شکم که نمیریم مهمونی منظور دید و بازدیده

خوشبختی یعنی با هر چیزی که داری خوشحال باشی و الا اگه به نداشته هات فکر کنی هیچ کس خوشبخت نیست

۱.مو تو غذا  ۲.نگاه صاحبخونه به بشقابم یا غذا خوردنم‌. ۳.لیوان به تعداد نیارن سر سفره. ۴.غذا کم بیاد توهینه ۵. صاحبخونه همش تو آشپزخونه باشه یا زیاد حرف نزنه  ۶. وقتی تو دستشویی صابون مایع نیست صابون قالبی میذارن و کف رو صابون مونده خشک شده 😖😖😖یا مثلا بجای صابون میوه ای تو دسشویی صابون حمام بذارن .

حالا وقتی مهمون میاد

۱.بچشونو کنترل نکنن😡۲.مطلقا کمک نکنن خیلی بده آدم حس کلفت بودن بهش دست میده یکم مهمان کمک کنه حس صمیمیت بیشتره و صاحبخونه اذیت نمیشه.۳.مهمونایی که میان کیف یجا کاپشن یجا مانتو یجا لباس بچه یجا یعنی خونه رو نامرتب میکنن خیلی بده.۴. مهمان دیر نره مهمانی که بی احترامی به صاحبخونه اس 

۵.از مهمانی هم میره جایی یکی دیگه رو دعوت میکنه با خودش میبره بدم میاد 

2738

بذارید حالا من از خاله شوهرم براتون تعریف کنم 

خیارو گوجه رو نشیته در حالی که روش گل بود هم‌ن طور باهاشون سالاد درست کرد 

زیر پارچ اب کلاااا خاک بود ینی نیخوردی مزه گل میداد دهنت 

همه استکانا پر چربی و لک بود 

بشقابا همه پر روغن بود مه روی روغنا خاک نشسته بود 

از اشپزخونش داشت لجن میبارید 

خدایی من اون روز به حدی حالم خراب شد که نت‌نستم هیجی بخورم از گشنکیم داشتم میمردم 

وااای سبزی هاشو نگم براتون پر گل بود توش 😢😢😢

بیچاره جاریم داشت از گشنکی میمرد به زور تا اخر خورد

من از اینکه لیوان میشورن برمیگردونن رو اون قسمت صاف استیل کنار سینک هم بدم میاد اصلا نمیتونم باور کن ...

وای من دوساعته دارم فکر میکنم ببینم از چی بدم میاد چیزی به ذهنم نرسید ولی از این کار که گفتی متنفرم

به نظرم اینکار از بقیه کارا چندش تره

پس برات مردم مهمن نه بچه ت... ک میگی تو خونه ی مردم نکنه و خونه خودم یه جعبه میخرم... به نظر من تر ...

به حق دیگران اهمیت دادن بد نیست که.ایشون گفت آزادی بچه تو خونه خودآدم باید باشه نه مردم.کاملا هم درسته.اگر می بینید بچه خونه مردم محدود می شه خوب نرید .بچه هم راحت تره لین طوری.ملت که گناه نکردن

پس برات مردم مهمن نه بچه ت... ک میگی تو خونه ی مردم نکنه و خونه خودم یه جعبه میخرم... به نظر من تر ...

نه من با نظر اون خانوم موافقم.

ببین بالاخره بچه شیطنت داره مثلا دوس داره تو ۱۸ ماهگی کشو لباسارو خالی کنه زمین 

من میگم این حس کنجکاویش یا همون خلاقیتش تو خونه خودم ارضا بشه

عقده هاشو تو خونه دیگران خالی نکنه

کسی رو میشناسم بچش اسباب بازی زیاد داره ولی مامانه قائم میکنه میگه خونم کثیف میشه این بچه از سر عقده بازی کردن  وقتی میره مهمونی کابینت میزبان رو خالی کنه

)یادمه مادرم مارو هیچ وقت گرسنه  نمیبرد مهمونی . مثلا اگه شام جایی دعوت داشتیم. عصرونه بهمون غذای کامل میداد که از سر گرسنگی به سفره میزبان نپریم. همیشه هم ما زبانزد فامیل بودیم به عنوان بچه های خوب)

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
تربیت کردن بچه زمان لازم داره حداقل تا هفت هشت سالگیش طول میکشه تا آداب مهمونی و معاشرت یادبگیره متا ...

بچه ۲ یا ۳ ساله هم اگه خوب بزرگ شده باشه درست رفتار می کنه.

ممنون عزیزم از احوالپرسیت عزیزم. سرگرم خونه تکونیِ عید و خریدای عیدیم.

به سلامتی و دل خوش دوست گلم 

عید آینده رو هم بهت تبریک می گم ان شاءالله سال خوب و پر برکتی برات باشه

تعطیلات هم بهت خوش بگذره عزیزم

2706