2737
2739
عنوان

بیاین از حساسیتا و وسواساتون تو مهمونیا بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 30316 بازدید | 653 پست

دستشویی توالت شسته نشده برای روز مهمونی

خونه نامرتب، اتاقای نامرتب صابخونه

اشپزخونه کثیف بخصوص سینک کثیف که دورش جرم چربی گرفته باشه

جمع شدن خانوما توی آشپزخونه

ازاینکه باچایی فقط قند بیارن

آب زدن استکان چایی( با مایع طرفشویی نشورن ینی)

قاشق  جدا توی خورش، و ماست و ترشی و... نذاشتن

برگردوندن میوه های  دست نخورده کنار بشقابا توی ظرف میوه( بدون شستن مجدد)

چایی ریخته شده تو سینی

نچیدن وسایل پذیرایی( شیرینی و میوه و..) روی میز از قبل، موقع پذیرایی میارن تعارف میکنن میبرن دوباره تو اشپزخونه میدارن سرجاش، ازینکار خیلی بدم میاد بسیار کار زشت و چیپیه، انگار که مثلا قرار مهمون حمله کنه به خوراکیاشون،حالا مثلا بعد از تعارف شما خودش به دونه شیرینی دیگه بعدا برداره بخوره چی میشه،ارزش این حرکت چیپ و توهین امیزو داره واقعا؟!

حمله خانوما توی اشپزخونه بعد از غذا برای کمک و  دور تا دور لم دادن مردا و نشستن منتظر سینی چایی درحالیکه خانومای بیچاره دارن تو اشپزخونه هنوز میشورن و جمع میکنن و جالب اینه خود خانوما بیشتر استرس دارن چایی و پذیرایی مردا دیر نشه

رو مبل و جای بهتر نشستن مردا و رو زمین و جای بدتر نشستن خانوما

غذای هول هولکی و بی توجه که اب و دونش جداست و جا نیفتاده درست کنی برای مهمونی بعدم برات مهم‌نباشه و بگی مهم دورهم بودنه 

خشک نکردن کاهو برای سالاد که اب ته ظرف سالاد جمع بشه😐

با دست نشسته سالاد درست کردن، دستمال آشپزخونه رو بذاری رو فرش بعد ورداری مثلا بکشی تو سفره و یا باهاش ظرفا رو خشک‌کنی.... کلا مالیدن همه چی به هم و کثیف کاری

کسی میاد خونه ما متنفرم از اینکه بیاد ظرف بشوره اگه بشوره وقتی رفت من همه رو یه دور دیگه میشورم

بدم میاد برم دسشویی کسی و برعکس بدم میاد کسی بره دسشویی خونمون 

خوذم خیلی عذاب میکشم

نی نی دومم خیلی زود اومد پیش ما.. منو بابایی مراقبتیم تا سلامت به دنیا بیایی... میشه برای سالم دنیا اومدنش صلوات بفرستید 😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای چطور روشون میشه برن سراغ لوازم ارایش کسی😮😮😮😮

خدا شاهده حالم بهم میخوره از این اخلاقای مسخرشون

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁
2731
دختر داییم میاد خونم دخترش فضولی میکنه پسرمو میزنه دست به وسایلام میزنه چیزی نمیگه بهش اعصابم بهم می ...

بهشون هم بگی میگن به شخصیت بچه لطمه میخوره 😕خب لامصب تربیت فقط این جمله  نیست که یه جا خوندین یا شنیدین ، اون بچه با اون کاراش بی تربیت ترین بچه ست و دیگران مجبور نیستن تحمل کنن بی ادبیای بچه ی مردمو والا  

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد  
من از مهمونی که نجس و پاکی رو رعایت نکنه خیلی حرص میخورم پارسال بچه خواهر شوهرم دندون شیریشو دست کا ...

بیزارم از این مدل پدر مادرا وگرنه بچه تقصیری نداره که تربیت غلط بزرگترش اینه

مهم نیست ک چهار تا شیرینی بخوره...  مهم اینه هی ب بچه نگی نکن نخور نرو بر ندار... خوب بخوره ل ...

این کارا و راه اومدن با بچه و تحمل کردن اشتباهات بچه مال خونه خود آدمه نه خونه مردم

😐😐😐

2738
این کارا و راه اومدن با بچه و تحمل کردن اشتباهات بچه مال خونه خود آدمه نه خونه مردم 😐😐😐

نکته اش همینه👍👍 اما این جور پدر مادرا سبک خاص تربیتشونو در اصل ادا اطوارشونو تو خونه عملی نمیکنن یه سره میزنن تو سر بچه شون بچه جرات نداره خونه ی خودش دست به چیزی بزنه ولی میرن جایی  تازه میخوان بچه رو به سبک روانشناسانه تربیت کنن😕 در اصل بچه رو ول میکنن خونه ی مردمو شخم بزنه حرفم بزنی میگن بچه شخصیت داره آسیب میبینه بهش بگی بکن نکن وای دلم میخواد خفه شون کنم یکی نیست بهشون بگه اگه همیشه با بچه ات اینطور برخورد میکردی تو خونه که اینجوری عقده نمیشد براش خیلی کارا و شیطنتاشو بیاره خونه مردم خودشو خالی کنه 

پس برات مردم مهمن نه بچه ت... ک میگی تو خونه ی مردم نکنه و خونه خودم یه جعبه میخرم... به نظر من تر ...

قطعا این نظرات مال خونه مردم نیست دوست عزیز!!!! شما اجازه نداری برای نوع تربیت مورد علاقه ات از خونه زندگی و جیب  و اعصاب مردم خرج کنی!!!

هیچ روانشناسی هم اینو نگفته

لطف کنید یه مطلبی یاد میگیرید کامل یاد بگیرید نه نصفه نیمه که باعث آزار مردم نشید

شما بچه داری؟؟اگه داری باید فهمیده باشی بچه ها دوسدارن فقط شیرینو انگشت کنن خامه شو بخورن بعد نونشو ...

وااای دقیقا باهات هم عقیدم با این حرفا که نباید به بچه بگی بکن نکن و... مخالفم پس بچه چجوری باید درست تربیت بشه والدینش باید بگن چه کاری درسته چه کاری غلط این حرفا توجیه مادرایه بیخیاله

میشه واسه مامان شدنم یه صلوات مهمونم کنی    🌹🌹              
شما بچه داری؟؟اگه داری باید فهمیده باشی بچه ها دوسدارن فقط شیرینو انگشت کنن خامه شو بخورن بعد نونشو ...

هروقت تونستی اینجوری تربیت کنی بیا تعریف کن.بچه من دوسالش نیست همشم همین کارارو میکنه.کاریشم نمیشه ککرد فقط اشکش درمیاد بچس دیگه

2706