2737
2734
عنوان

بیاین از حساسیتا و وسواساتون تو مهمونیا بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 30316 بازدید | 653 پست
خوب مادره کاره خوبی میکنه..بچه ش مهم تره.. نباید هی بچه بگی نکن بر ندار و.... شخصیتش اسیب میبینه

اها بعد خونه میزبان رو ب گند بکشه چی؟؟؟ 4تا شیرینی بچه رودل میکنه دندوناش خراب میشه بدتر شخصیتش آسیب میبینه

همونlia73 سابقم
من از اینکه لیوان میشورن برمیکردونن رو اون قسمت صاف استیل کنار سینک هم بدم میاد اصلا نمیتونم باور کن ...

من اینکارو میکنم همیشه😂😂😂😂

تا خدا بنده نوازست، ب خلقش چ نیاز🤷‍♀️میکشم نازیکی تا ب همه ناز کنم🧚‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

البته میزبان هم باید بشینه باهام صحبت و بگو بخند کنه  همش تو آشپزخونه باشه خییییییلی بهم برمیخ ...

خخخخ. جاری من خیلی خوب و مهربونه

ولی میریم خونشون از اول تا ااااااااخر تو اشپزخونه ست. اخر مهمونی دیگه بزور میاریمش بیرون😂😂😂

❤️درک متقابل زندگی رو به بهشت تبدیل میکنه❤️
2731

گاهی از کسی میخوام واسم یه لیوان خالی بیاره، دستشو میبره داخل لیوان و میاره، به شدّت غیر قابل هضمه برام.

و بعضا دیدم که با ته قاشق غذا خوری شکر داخل چایشونو هم میزنن.

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران
اها بعد خونه میزبان رو ب گند بکشه چی؟؟؟ 4تا شیرینی بچه رودل میکنه دندوناش خراب میشه بدتر شخصیتش آسیب ...

مهم نیست ک چهار تا شیرینی بخوره... 

مهم اینه هی ب بچه نگی نکن نخور نرو بر ندار...

خوب بخوره لابد گشنه شه...

منم زن داییم تمام چینی های مامانم و لب پر کرده واسه جهازم ظرفشویی گرفتم فقط مخصوص مهمون ک نریزن ...

😂😂😂😂😂😂بنده خدا مادرت. چی کشیده

بهترین کار رو کردی👌👌

❤️درک متقابل زندگی رو به بهشت تبدیل میکنه❤️
2738
دیدی بوی ماهی گندیده میدن بعضیاشون😐 من نمیخورم بقیه غذامو دیگه

اهوووم😣

من ک عوق میزنم بعد میرم دستشویی یا حیاط از زیر غذا خوردنه در میرم😑تازه بعدشم هی میگن بیارم بخوری به خاطر اینکه گشنته حالت تهوع داری حتما😂

از الان دلم واسه پسرم میسوزه😢پس فردا میخوام برم مدرسه دنبالش همکلاسیاش میگن اووووف چه مامان جیگری...بچم اعصابش خورد میشه خو😌

من اکثر وسواس هایی که گفتین رو دارم  و اینکه خیلی بدم میاد مهمونا میان تو آشپرخونمون

حاضرم همه کارا رو تنهایی کنم هیچ کس نیاد تو آشپزخونه حالا کمک هم نمیکننا

یه مورد هم ک دوستان اشاره نکردین 

قند برمیدارن تو دستشون میگیرن اضافشو میذارن تو قندون  

2706