2726
متوجه نشدم.یعنی جوانه گندم خوبه؟تاثیر داره؟

دقیقا.تاثیر داره خودم تو فکرم از یه جای مطمئن سفارش بدم اماده ها ممکنه خالص نباشن.روزی سه قاشق بعداز غذا باعث چاقی و قبل عذا باعث لاغری میشه طب سنتی میگه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من تا۱۶ماهگی میکس میخورد کم کم عهدت میکنه به غذای سفت نگران نباش

بچه شماچراغیرمیکس نمیخورداوق میزد؟خیلی نگرانم اخه این رفلاکسم نمیره که.بچت الان رفلاکسش خوب نشده اوق دیگه نمیزنه😢

خدامن وبچه هام ازاین جهنم نجات بده حتی شده بامرگ
2728
بچه شماچراغیرمیکس نمیخورداوق میزد؟خیلی نگرانم اخه این رفلاکسم نمیره که.بچت الان رفلاکسش خوب نشده اوق ...

هنوز ریفلاکسیه

ربطی به ریفلاکس نداره زبری غذا حالشو بد میکنه

من هیچ اصراری نکردم تا۱۶ماه میکس خورد بعد خودش غذای جامد رو ترجیح دهد الان میکس بدم حالش بهم میخوره

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
هنوز ریفلاکسیه ربطی به ریفلاکس نداره زبری غذا حالشو بد میکنه من هیچ اصراری نکردم تا۱۶ماه میکس خورد ...

عه پس امیدوارباشم درست میشه .😢والامیترسم هیچوقت جویدن یادنگیره

خدامن وبچه هام ازاین جهنم نجات بده حتی شده بامرگ
گین آپ امروز خریدم.حالا تو یه تاپیک خوندم برا کلیه خیلی ضرر داره.کلا هم تو خواب باید با شیشه بخوره.ه ...

منم امروزخریدم اتفاقا

جدی واسه کلیه ضررداره؟؟ سعی کن بااب بیشتری قلطیش کنی که رقیق بشه

بچم غذای سفت دادنی اوق میزنه یک سالشه ورفلاکس داره بچه هامیگن اوق زدمش برای رفلاکسشه بچه شماالان رفل ...

پسر منم تا حدود ۲ سال فقط پیکس میخورد حتی میوه هم براش آب میگرفتم یا رنده میکردم ولی باهاش ساختم تا خوب شد خداراشکر نگران نباش خیلی بچه ها اینطوری هستن ولی خب خیلی هم آدم اذیت میشه