2726

منم دوست دارم بدونم 

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
قدش چتده

بچم غذای سفت دادنی اوق میزنه یک سالشه ورفلاکس داره بچه هامیگن اوق زدمش برای رفلاکسشه بچه شماالان رفلاکسش خوب نشده اوق میزنه برای غذایاتاچندوقتگی میزد.فقط میکس اوق نمیزنه

خدامن وبچه هام ازاین جهنم نجات بده حتی شده بامرگ

مشکل منم هست

دخترم با چهارسال سن چهارده کیلوئه

دکتر بهم گفت رب انار بهش بده اشتها آوره

و

شله زرد و حلیم و شیر برنج و حلوا و سیب زمینی بهش زیاد بدم

شربت خاک شیر با گلاب و شربت آبلیمو هم گفت موثره

❤️تیکر رسیدن به وزن دلخواه همراه با تاپیک بامدادخمار    ‌‌‌‌‌‌‌      گروه آبی💙                                               وزن اولیه:۸۲.۲۰۰    وزن فعلی:۷۷      وزن هدف:۶۸         
بچم غذای سفت دادنی اوق میزنه یک سالشه ورفلاکس داره بچه هامیگن اوق زدمش برای رفلاکسشه بچه شماالان رفل ...

من تا۱۶ماهگی میکس میخورد

کم کم عهدت میکنه به غذای سفت نگران نباش

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2706