1177
44

قدش چتده

در دل تو یاد منو در دل من یار تویی تا به همیشهبا همه ات مال منی روح تو در جان منی مثل همیشهآغوش تو ارامشمه هرچی پیشم باشه کمه من بتو گیرم                 مرگ برای همه اما سراغ ازتو اگر قبل تو میرم

با شرکت در قرعه کشی هفتگی در الیت آنلاین 

برنده ساعتهای اوریجینال جاست کاوالی باشید.

کلیک کنید

1156
قدش چتده

بچم غذای سفت دادنی اوق میزنه یک سالشه ورفلاکس داره بچه هامیگن اوق زدمش برای رفلاکسشه بچه شماالان رفلاکسش خوب نشده اوق میزنه برای غذایاتاچندوقتگی میزد.فقط میکس اوق نمیزنه

دلم مرگ میخوادفقط همین😢
1194

مشکل منم هست

دخترم با چهارسال سن چهارده کیلوئه

دکتر بهم گفت رب انار بهش بده اشتها آوره

و

شله زرد و حلیم و شیر برنج و حلوا و سیب زمینی بهش زیاد بدم

شربت خاک شیر با گلاب و شربت آبلیمو هم گفت موثره

بچم غذای سفت دادنی اوق میزنه یک سالشه ورفلاکس داره بچه هامیگن اوق زدمش برای رفلاکسشه بچه شماالان رفل ...

من تا۱۶ماهگی میکس میخورد

کم کم عهدت میکنه به غذای سفت نگران نباش

در دل تو یاد منو در دل من یار تویی تا به همیشهبا همه ات مال منی روح تو در جان منی مثل همیشهآغوش تو ارامشمه هرچی پیشم باشه کمه من بتو گیرم                 مرگ برای همه اما سراغ ازتو اگر قبل تو میرم
1167
متوجه نشدم.یعنی جوانه گندم خوبه؟تاثیر داره؟

دقیقا.تاثیر داره خودم تو فکرم از یه جای مطمئن سفارش بدم اماده ها ممکنه خالص نباشن.روزی سه قاشق بعداز غذا باعث چاقی و قبل عذا باعث لاغری میشه طب سنتی میگه

من تا۱۶ماهگی میکس میخورد کم کم عهدت میکنه به غذای سفت نگران نباش

بچه شماچراغیرمیکس نمیخورداوق میزد؟خیلی نگرانم اخه این رفلاکسم نمیره که.بچت الان رفلاکسش خوب نشده اوق دیگه نمیزنه😢

دلم مرگ میخوادفقط همین😢
بچه شماچراغیرمیکس نمیخورداوق میزد؟خیلی نگرانم اخه این رفلاکسم نمیره که.بچت الان رفلاکسش خوب نشده اوق ...

هنوز ریفلاکسیه

ربطی به ریفلاکس نداره زبری غذا حالشو بد میکنه

من هیچ اصراری نکردم تا۱۶ماه میکس خورد بعد خودش غذای جامد رو ترجیح دهد الان میکس بدم حالش بهم میخوره

1183