2733
2734
عنوان

درمورد تومور خوش خیم لوزالمعده

847 بازدید | 11 پست

سلام میخواستم بدونم تومور خوش خیم دم لوزالمعده سرطان هست یا نه؟واگر سرطانی نیست پس چرا برای درمان بعد از جراحی از شیمی درمانی و پرتو درمانی استفاده میکنن ؟

سرطان از نوع خوش خیم هست اونارو هم واسه اینه که برنگرده 

یکی از دلایل آرامشم اینه که مهم نیست که دیگران چه فکری در موردم میکنن دیگران اگه فکر کردن بلد بودن یه فکری به حال خودشون میکردن.                                                                                                                                                          اگه با نظرام مخالف بودی روم ریپلی نکن چون من نظر خودمو دادم به کسی مربوط نی حتی شما دوست عزیز🤔                       من اینجا دنبال شاد کردن شمام پس تو شادیاتون دعوتم کنید به تاپیکتون 😉                                                                         اگه دیدی دلت گرفته و کسی نیست باهاش درد و دل کنی و فک میکنی تنهایی بهم پیام بده من همیشه اینجام منتظر تو😊           شاید سنم کم باشه اما تجربه زیاد دارم 😎😁                                                                         در اخر (خنده برلب میزنم تا کس نداند درد من ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت 😊)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی بعد از شیمی و پرتو کامل درمان میشن

اره فک کنم چون خوش خیمه برنمیگرده بیشتر مواقع

یکی از دلایل آرامشم اینه که مهم نیست که دیگران چه فکری در موردم میکنن دیگران اگه فکر کردن بلد بودن یه فکری به حال خودشون میکردن.                                                                                                                                                          اگه با نظرام مخالف بودی روم ریپلی نکن چون من نظر خودمو دادم به کسی مربوط نی حتی شما دوست عزیز🤔                       من اینجا دنبال شاد کردن شمام پس تو شادیاتون دعوتم کنید به تاپیکتون 😉                                                                         اگه دیدی دلت گرفته و کسی نیست باهاش درد و دل کنی و فک میکنی تنهایی بهم پیام بده من همیشه اینجام منتظر تو😊           شاید سنم کم باشه اما تجربه زیاد دارم 😎😁                                                                         در اخر (خنده برلب میزنم تا کس نداند درد من ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت 😊)
2731
عزیزم بیمارتون حالش خوبه ما هم یک بزرگی همگن در لوزالمعده دیده شده واقعا خوشخیمه، الان بیمارتان چطور ...

سلام پدرم به این بیماری مبتلا بودن متاسفانه بعد از جراحی و شیمی درمانی فهمیدیم دکتر امید الکی داده بود و سرطانی بود که ریه پدرم درگیر کرد و در نهایت فوت کردن

سلام پدرم به این بیماری مبتلا بودن متاسفانه بعد از جراحی و شیمی درمانی فهمیدیم دکتر امید الکی داده ب ...

خدا رحمت کنه پدرتون رو 

از وقتی فهمیدن تا فوتشون چقدر طول کشید و دقیقا علائمشون چی بود، چون در قسمت دم انگار علائم فرق داره و در سی تی  سرطان مشخص بود؟ اگر راهنمایی کنید ممنون میشم

2738
خدا رحمت کنه پدرتون رو  از وقتی فهمیدن تا فوتشون چقدر طول کشید و دقیقا علائمشون چی بود، چون در ...

کلا دو سال طول کشید بیماری پدرم و بله با سی تی مشخص شد که توده دارن ولی بعد از جراحی نمونه را به پاتولوژی دادن مشخص شد سرطانی ولی متاسفانه زودتر به ریه زده بود و شیمی درمانی و پرتو درمانی در یک مرحله باعث شد کاملا خوب بشن ولی دوباره طی دو ماه همه توده ها برگشت و حل های دیگه را هم درگیر کرد 

خدا رحمت کنه پدرتون رو  از وقتی فهمیدن تا فوتشون چقدر طول کشید و دقیقا علائمشون چی بود، چون در ...

علایم توده لوزه المعده این بود که دایم ترش میکردن همش پهلوش درد میکرد یبوست داشت گاهی و چون به ریه زده بود درد پشت کتف شدیدی داشت