2726
عنوان

رنگ مو سرمه ای + عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 3785 بازدید | 53 پست
نهههه به شوهرم گفتم کلی خندید😭 خودمم نشستم گریه میکنم میخواستم مشکی بشه شماره یک گذاشتم این شد

شماره ی w8  بزار. شاید تناژ آبیش رفت. 

تمام عشق تقدیم به کسانی که از شدت خوب بودنشان فکر کردیم خدا دوستمان دارد ❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بلو بلکه این رنگ. واریاسیون آبی اضافه کردی حتما درسته؟

چندباری شامپو بخوره کاملا مشکی میشه. من چندباری این رنگو گذاشتم

از امروز شــــــــــــروع شد عهدی که با خودم بستم. نمازمـــــــو اول وقت میخونم😍غیبت ممنوع😠سالم میخورم😍به خودم وزندگیم میرسم💜این تیکرم تا وقتیه که اینکارا عادتم بشه 💜💜💜💜💜
2728
نهههه به شوهرم گفتم کلی خندید😭 خودمم نشستم گریه میکنم میخواستم مشکی بشه شماره یک گذاشتم این شد

رفتم خوندم تاپیکتو

دیوونه شدی مگه دور ازجونت

خیلی قشنگه

یکم تنوع هم بد نیست

الکی هم غصه نخور بابا جمع کن خودتو

نه میتونم برم از خونه بیرون...نه از فکر توعهدیوونه بیرون...تو نیستی و هنوزبارونه بیرون...تو نیستی و هنوزاسمتعزیزه..رفیق قلبی که بی تو مریضه همینتنهایی بی همه چیزه...💔
رنگیه که تن ابی داره و قشنگه. اگر خوب دراورده رنگرو روی مو. 

من نینی دارم نمیمونه پیش کسی که برم ارایشگاه خودم رنگ مشکی گذاشتم که سرمه ای شد 

نمیدونم چکار کنم فردا هم میخوام برم سفر وقتی ندارم

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
وای من دارم دیوونه میشم حتما مسخرم میکنن با این موهام

سفید هستی؟ 

من دوستم توی عروسیش آرایشگاه براش سورمه ای زده بود زیر نور معلوم میشد خیلی ناز بود. 

تمام عشق تقدیم به کسانی که از شدت خوب بودنشان فکر کردیم خدا دوستمان دارد ❤️
من نینی دارم نمیمونه پیش کسی که برم ارایشگاه خودم رنگ مشکی گذاشتم که سرمه ای شد  نمیدونم چکار ...

بشورش ابیش کم میشه اصلا این رنگ زشت نیست بابا برو مسافرت عشق و حال 

عشقم پسرم😘😘😘
بلو بلکه این رنگ. واریاسیون آبی اضافه کردی حتما درسته؟ چندباری شامپو بخوره کاملا مشکی میشه. من چندب ...

نه هیچی اضافه نکردم دیشب ی رنگ روشن گذاشتم همه گفتن قشنگه ولی من دوسش نداشتم گفتم بذار پرکلاغی کنم که سرمه ای شد 😐

رفتم خوندم تاپیکتو دیوونه شدی مگه دور ازجونت خیلی قشنگه یکم تنوع هم بد نیست الکی هم غصه نخور باب ...

وااای بخدا دارم دق میکنم اخه من مشکی میخواستم.

میترسم برم حموم ابی بشه😩

2706