2726

دیروز رفتیم خونهی باباش از ساعت ۴تا۹شب سر زمین وسهمیه دعوا کردن سر شام برادرش درومد گفت همهاش تقصیر ززنته پرت میکنه من زدم توسرم ای خدا من چه تتقصیرری دارم توراه برگشت بودیم که گفتم من طلاقم میگیرم تا همتون راحت شین شوهرم مماشین روزد کنار پیاده شد چوب کنار جاده ب داشت گفت پیاده شو میخوام بززنمت یه چوب زد توبازوم اومدیمسمت خونه گفت میبرمت خونهی صاحبت من زدم زیره گرییه من نمیرم بخاطر اینکه اونا این نصف شبی میترسناومدیم خونه تا امروز عصرتو اتاق  خوابیده بودم که اومد برا اشتی منم گفتم از چشمم افتادی واز دعوا  بالاگرفت شوهرم دوباره زد توگوشم وصصندلی روکوفت و بازوم دلم ضعف رفت اینقدر محکم کوفت کهصندلی پلاستیکه شکست اون رفت توااتاق من داشتم دق میکردم زنگ زدم برادرشوهرم گفتم من دارم میرمم خونهی باببام من خودممکنم توجام عسل کنم دهنتون شما قدر نمیدونید شما نه غیرت دارین نه انسانیت من طلاقم میگیرم همتون خوشحال شین ماشین گرفتم اومد با بچه ها خونهی مامانم شوهرم هم اصلا اهمیت نداد تازه توبحثمون میگفت اشانس میگیرم بروخونهی مامانت خیلی بی چشم وروهسست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم خدا بهت صبر بده یکم صبر کن‌انشالله درس میشه شوهرت سر عقل میاد میاد با سلام‌و صلوات‌میبرتت

دیگه از این دعوا وبی احترامی های تکراری خسته شدم فووبیای دعوا دارم روزای عادی یک دفعه چشم باز میکنم میبینم وسط دعوا قرار گرففتم

این موقعا باید سیاست داشته باشی...پیش شوهرت میگفتی گاهی تو که حرف حق میزنی و دوروبریات میفهمن منطق با توئه و راست میگی فکر میکنن من پرت میکنم...نمیدونن که خودت چقدر سیاست مداری

[QUOTE=84896303]خب شما اگه شوهرتو پر هم کرده باشی نباید با شوهرت بحث میکردی[/QUOعزیزم شوهرم اون روز بیشتر برا ی دادشکوچیکش دفاع میکرد باوجود اینکهچیزی به ما نرسیده شده بود وکیل داداش کوچیکه برا سهم وحق که ماجرا روکشوندن تا اینکه تمام کاسه کوزه  ها شکست سرمن وومن گفتم طلاقم میگیرم حالاکه اینقدر همتون به من توهین میکنید تمام خانوادش منظورم هست تاهمتون راحت شین که دیگه شوهرم این وحشی بازی هها رو دراورده

عزیزب خوب اگه شوهرت قدر تو رو نمیدونه یا دست بزن داره ازش جدا شو چرا عمرت رو هدر میدی 

خدا جونم کمکم کن تو رشته ی تحصیلیم خیلی پیشرفت کنم و موفق بشم  ..... با پزشکی قبول شدن داداشم هم خوشحال ترم کن . دوستتت دااارم.
2706