2726
عنوان

چه خاکی تو سرم کنم😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1060 بازدید | 58 پست
تو عکس مشکی میفته ولی سرمه ای شده

خب فردا یه رنگ تیره روش بزار 

یکی از دلایل آرامشم اینه که مهم نیست که دیگران چه فکری در موردم میکنن دیگران اگه فکر کردن بلد بودن یه فکری به حال خودشون میکردن.                                                                                                                                                          اگه با نظرام مخالف بودی روم ریپلی نکن چون من نظر خودمو دادم به کسی مربوط نی حتی شما دوست عزیز🤔                       من اینجا دنبال شاد کردن شمام پس تو شادیاتون دعوتم کنید به تاپیکتون 😉                                                                         اگه دیدی دلت گرفته و کسی نیست باهاش درد و دل کنی و فک میکنی تنهایی بهم پیام بده من همیشه اینجام منتظر تو😊           شاید سنم کم باشه اما تجربه زیاد دارم 😎😁                                                                         در اخر (خنده برلب میزنم تا کس نداند درد من ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت 😊)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چند بار بشور رنگش بهتر ميشه ،بي خيالش شو

میشه دعا کنید داداشم سر عقل بیاد و با یه دختر عاقل و بساز و مهربون ازدواج کنه و عاقبت بخیر بشه من دعای شما محتاجم.مادرم داره از فکر خیالش پیر میشه میگه ازدواج نمیکنم  .. داداشم ادم بدی نیست اما تدبیر نداره من مختاج دعا دلای پاک شما هستم.. حرف هیچکسم گوش نمیکنه اخلاقش مثل یه ادم پوچ و بی هدف شده ... منم تک تکتون دعا میکنم
2728
آبی و سرمه ای مده امسال خیلی قشنگه من باشم دیگه هیچ کاری نمیکنم چون هررنگی روش بذاری بدترمیشه .من ا ...

نه سرمه ای تیره اس که به مشکی میزنه ولی دوس ندارم نشستم گریه میکنم

اخه من بچم نمیموند جایی نتونستم برم ارایشگاه خودم رنگ گذاشتم که خراب کردم

فردا شب میخوام برم مسافرت ، میخوام برم ترکیه ، اخه اینجوری😭

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧

روی اون مشکی هیچی رنگ نمی گیره

باید بری آرایشگاه ریموور بزنه رنگ رو پاک کنه

دم عیدی خانمها همه هنرمند شدن...زدن موهاشون رو نابود کردن

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
مش بیشتر موها رو رنگ میزاره لایت خیلی کمتر 

وای عزیزم متوجه نشدم چی گفتی!!

عجیب ترین چیزی که تو نی نی سایت دیدم:من حس شیشمی هستم بیاید تاپیکم هر سوالی دارید بپرسید😐

بهش فک نکن مد میشه مخصوصا ترکیه

ربِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹 . خدایا شکرت شکررررر. بالاخره بعد چهارسال و شش ماه مامان شدم. 1401/24ردیبهشت بی بی چک خوشکلم و ازمایشم مثبت شد😍😍😍😍😍 شک نکن درست در لحظه ی آخر ، در اوج توکل و در نهایت تاریکی نوری نمایان می شود ، معجزه ای رخ می دهد خدا از راه می رسد
نه سرمه ای تیره اس که به مشکی میزنه ولی دوس ندارم نشستم گریه میکنم اخه من بچم نمیموند جایی نتونستم ...

ترکیه کلی آرایشگر خوب   داره

برو اونجا قشنگ یه رنگ عالی بزن و لذتش رو ببر

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
2706