2726
عنوان

شما جای من بودید چه رفتاری با این شوهر داشتید

| مشاهده متن کامل بحث + 538 بازدید | 35 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از استرس نميتونم خونه مامانم هم برم، اتفاقا اون میگه برو تنها نمون خونه تا من بيام، نمیشه تعقیبش کنم ...

یه فیلمی بود،مرده شبا میرفت با تفنگ موش میکشت از شهرداری پول میگرفت

احتمالا سر یه کاری میره

2728

عزیزم‌خوش بین‌باش شاید داره یکاری میکنه سورپرایز شی تو که ۵ روز صبر کردی این ۲ روز دیگم‌صبر کن دیگه هر کاری داره میکنه تا چهارشنبه تموم‌میشه انشالله که خیره بد به دلت راه نده

یارب نظر تو برنگردد

مطمعن باش کار خلافی نمیکنه....چون اگه میکرد اینقد ناشیانه عمل نمیکرد که گوشیرو خاموش کنه و بیخبر بره و بیاد...میتونه برات دلیل الکی بیاره که اصلا شک هم نکنی بهش‌...

شاید میخاد سوپرایزت کنه....یا کاری که میکنه نمیخاد توو استرسشو بکشی..

حالا فهمیدی بیا همینجا بگو منم حتما صدا کن

ب ارزوهایم قول رسیدن داده ام😍

من باشم هیچ کاری نمیکنم تا تموم بشه

بلاخره خودش گفته صبر کن می فهمی...اگه قرار بر کار ناجور باشه یواشکی انجام میشه نه اینجوری علنی  و تابلو

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               

نه اسنپ نميره، فقط میدونم میره پیش یکی از دوستهاش ولی نميدونم چیکار دارن میکنن، بک بار قبلا به شوخی گفت میخوام کارهای اقامت کنم بریم خارج، ولی اگه این هم باسه خیلی ناراحتم میشم بدون مشورت من اينکارو کرده من هيچ جوره نميتونم از خانوادم دور شم 

2706