2703
2553
عنوان

بیاین هرکی هر چی درباره فنگ شویی میدونه بگه😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 2220 بازدید | 36 پست
فنگ شویی میگه که وقتی بچه های خانواده ازدواج میکنن اتاق جدیدی که به خونه اضافه میشه سمت شرق بسازن ( ...

😳😳

مرا از رنج های عاشقی بیهوده ترساندی، فقط سربسته می گویم،   طبیب ازخون نمیترسد.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

فنگ شویی میگه که وقتی بچه های خانواده ازدواج میکنن اتاق جدیدی که به خونه اضافه میشه سمت شرق بسازن ( ...

د ی و ث دوست داشتم  آفرین     

با نظر من موافق نیستید ریپلای نکنید ، پبشنهادم بهت پماد سوختگیه:))
2456

مثلا فنگ میگه تو اتاق خوابت نباید گل و گیاهو اکاوریومو اینه باشه

حتی عکس اب هم نباید باشه

اتاق خواب خارجیا فقط یه تخته و نهایت پاتختی و چراغ خوابو پرد

ولی ما ولمون کنن اتاق خوابمون ی پا پذیرایهه پر از وسایل اضافی

دیدم همه تو امضاشون خواستن دعاشون کنین گفتم منم بگم  دوستان خواهشا دعا کنید یه کار خییییلی خوب که این مشخصات رو داشته باشه : حقوقش خیییییلی بالا باشه!پنج شنبه جمعه ها و روزای تعطیل پیشمون باشه ! بهش سر کار ناهار بدن نخوام خودم ناهار بذارم! کارش اسون باشه از کار میاد انقدر خسته نباشه ! بیمه داشته باشه ! بازم حقوقش بالاااا باشه !! گیر شوهرم بیاد حالا اگر ی صلوات بفرسی ک نور علی نور اگه تو نماز و دعاهات یادم کنی که ان شاءالله یک در دنیا صد در اخرت نصیب خودت شه!!!

نذر امام جواد به نیت فرج و گره گشایی از امور مسلمین ۱۰۰۰ حمد و ۱۰۰۰ توحید ،داریم هرکس هر چقدر که میتونه بخونه لطفا اعلام کنه،حمد گره گشای هر کاری هست و توحید که بسیار سفارش شده در ماه رجب،

یا عماد من لا عماد له,,,,
اولین قدم فنگ مبارزه با انبار کردنه میتونی دل از وسایلت بکنی بریزیشون دور؟

عهه من بدون اطلاع از فنگ هر چی چرت و پرت و چیزای دست پاگیره ریختم رفته.. 😊

لبخند بزن..اینطوری قشنگتر نیستی؟؟
2714
عهه من بدون اطلاع از فنگ هر چی چرت و پرت و چیزای دست پاگیره ریختم رفته.. 😊

افرین

ما حتی از ریزه میزه ترین وسایلمونم گاهی نمیتونیم صرف نظر کنیم

لباسای پنج سال قبلمونو نمیپوشیما ولی داریم

یا چقد لباس مجلسی از مد رفته تو کمدامونه

دیدم همه تو امضاشون خواستن دعاشون کنین گفتم منم بگم  دوستان خواهشا دعا کنید یه کار خییییلی خوب که این مشخصات رو داشته باشه : حقوقش خیییییلی بالا باشه!پنج شنبه جمعه ها و روزای تعطیل پیشمون باشه ! بهش سر کار ناهار بدن نخوام خودم ناهار بذارم! کارش اسون باشه از کار میاد انقدر خسته نباشه ! بیمه داشته باشه ! بازم حقوقش بالاااا باشه !! گیر شوهرم بیاد حالا اگر ی صلوات بفرسی ک نور علی نور اگه تو نماز و دعاهات یادم کنی که ان شاءالله یک در دنیا صد در اخرت نصیب خودت شه!!!

مثلا میگه چیزای ایسناده انرژی منفی دارن

مثل قاشق چنگال

ملاقه گف گیر

باید ب صورت خابیده باشن 

افرین ما حتی از ریزه میزه ترین وسایلمونم گاهی نمیتونیم صرف نظر کنیم لباسای پنج سال قبلمونو نمیپوشی ...

من هر از گاهی به شوهر میگم برو بالا کمد دیواری یه چیزی بردار بندازه بره.. میگه بابا هر چی هست لازم داریمممم

چون توی این خونه اومدنی انقدددددد ریختم رفت که خدا میدونه..

لبخند بزن..اینطوری قشنگتر نیستی؟؟
من هر از گاهی به شوهر میگم برو بالا کمد دیواری یه چیزی بردار بندازه بره.. میگه بابا هر چی هست لازم د ...

عالیه

خوش ب حالت

ب وسایلت وابسته نیستی

وسایلت در خدمتتن ن تو در خدمت وسایلت

مثلا میخای وسیله بچینی تو کابینت

از بزرگترین و پهن ترین به سمت کوچک ترین و نازک ترین باید چیده شه

کابینت و کمدها نباید کاملا پر باشه

باید فضای خالی داشته باشن 

2706