2410
2553

اصلا کاری ندارم درست هست یا نیست

فقط دوست دارم بیشتر دربارش بدونم😁

مرا از رنج های عاشقی بیهوده ترساندی، فقط سربسته می گویم،   طبیب ازخون نمیترسد.

اخه خیلیه

چیشو بگم

دیدم همه تو امضاشون خواستن دعاشون کنین گفتم منم بگم  دوستان خواهشا دعا کنید یه کار خییییلی خوب که این مشخصات رو داشته باشه : حقوقش خیییییلی بالا باشه!پنج شنبه جمعه ها و روزای تعطیل پیشمون باشه ! بهش سر کار ناهار بدن نخوام خودم ناهار بذارم! کارش اسون باشه از کار میاد انقدر خسته نباشه ! بیمه داشته باشه ! بازم حقوقش بالاااا باشه !! گیر شوهرم بیاد حالا اگر ی صلوات بفرسی ک نور علی نور اگه تو نماز و دعاهات یادم کنی که ان شاءالله یک در دنیا صد در اخرت نصیب خودت شه!!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

فنگ شویی چیست 

چکار کرد 

هدفش چی بود 

(۴مورد هر مورد ۲۵/)

یکی از دلایل آرامشم اینه که مهم نیست که دیگران چه فکری در موردم میکنن دیگران اگه فکر کردن بلد بودن یه فکری به حال خودشون میکردن.                                                                                                                                                          اگه با نظرام مخالف بودی روم ریپلی نکن چون من نظر خودمو دادم به کسی مربوط نی حتی شما دوست عزیز🤔                       من اینجا دنبال شاد کردن شمام پس تو شادیاتون دعوتم کنید به تاپیکتون 😉                                                                         اگه دیدی دلت گرفته و کسی نیست باهاش درد و دل کنی و فک میکنی تنهایی بهم پیام بده من همیشه اینجام منتظر تو😊           شاید سنم کم باشه اما تجربه زیاد دارم 😎😁                                                                         در اخر (خنده برلب میزنم تا کس نداند درد من ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت 😊)
2720

اولین قدم فنگ مبارزه با انبار کردنه

میتونی دل از وسایلت بکنی بریزیشون دور؟

دیدم همه تو امضاشون خواستن دعاشون کنین گفتم منم بگم  دوستان خواهشا دعا کنید یه کار خییییلی خوب که این مشخصات رو داشته باشه : حقوقش خیییییلی بالا باشه!پنج شنبه جمعه ها و روزای تعطیل پیشمون باشه ! بهش سر کار ناهار بدن نخوام خودم ناهار بذارم! کارش اسون باشه از کار میاد انقدر خسته نباشه ! بیمه داشته باشه ! بازم حقوقش بالاااا باشه !! گیر شوهرم بیاد حالا اگر ی صلوات بفرسی ک نور علی نور اگه تو نماز و دعاهات یادم کنی که ان شاءالله یک در دنیا صد در اخرت نصیب خودت شه!!!
فنگ شویی چیست  چکار کرد  هدفش چی بود  (۴مورد هر مورد ۲۵/)

درباره چیدمان و دکوراسیون مکانهای مختلفه

وسایل اضافی رو بریز دور 

قدم بعدی گل و درختچه مصنوعی یا گل خشک 

اونام رم بریز دور 

قدم سوم از گل طبیعی و شمع واسه دیزاین استفاده کن

با نظر من موافق نیستید ریپلای نکنید ، پبشنهادم بهت پماد سوختگیه:))
2714

هرچی رو نمیخوای بریز دور از لباس تا ظرف 

هرچی هم خز شده بریز دور 

یکی از دلایل آرامشم اینه که مهم نیست که دیگران چه فکری در موردم میکنن دیگران اگه فکر کردن بلد بودن یه فکری به حال خودشون میکردن.                                                                                                                                                          اگه با نظرام مخالف بودی روم ریپلی نکن چون من نظر خودمو دادم به کسی مربوط نی حتی شما دوست عزیز🤔                       من اینجا دنبال شاد کردن شمام پس تو شادیاتون دعوتم کنید به تاپیکتون 😉                                                                         اگه دیدی دلت گرفته و کسی نیست باهاش درد و دل کنی و فک میکنی تنهایی بهم پیام بده من همیشه اینجام منتظر تو😊           شاید سنم کم باشه اما تجربه زیاد دارم 😎😁                                                                         در اخر (خنده برلب میزنم تا کس نداند درد من ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت 😊)

درست و غلط نداره، ي قانونه كه به نوعي شايد اكثر ادما به صورت ناخوداگاه رعايت ميكنن، فنگ شويي ميگه وسايل خونه، جوري بايد چيده شه كه انرژي توي محيط جريان داشته باشه، مثلا نياي ي مبل بزرگ بزاري جلوي ي پنجره قدي كه بهترين نورو ازش ميگيري، خود شما مياي وسيله ميچيني خونه، بعد ي مدت احساس ميكني خوب نيست مياي عوض ميكني، انقدر اين كارو ميكني كه اون چيدمان بهت احساس ارامش بده 

فنگ بیشتر رو عدم انبار کردن و ایجاد جاهای خالی کار میکنه

مثلا میگه اگ از یه چیزی یک سال تو اشپزخونت استفاده نکردی بریزش بیرون

حالا ن بریز بره ولی کابینتاتو خالی کن

چون چیزی ک یک سال ب کار نیاد دیگ نمیاد

یا مثلا رفتی یه لباس خریدی

باید ی لباس رد کنی بره

و ب این دلیل ک ما ایرانیا جونمونو بگیر انباریمونو نگیر با فنگ زیاد ابمون تو ی جوب نمیره

فنگ شویی میگه که وقتی بچه های خانواده ازدواج میکنن اتاق جدیدی که به خونه اضافه میشه سمت شرق بسازن ( اون قدیمها تو چین همه خانواده تو یه خونه زندگی میکردن و هر کی ازدواج میکرد یه اتاق اضافه میکردن) حالا تفسیرش اینه که سمت شرق نشونه شروع روز و طلوع و آغاز دوباره و از این حرفهاست...

امااااا در اصل که هدف اینه که آفتاب دم صبح بخوره تو چشم عروس بیدارش کنه زودتر از همه پاشه حمالی و بشور بسابو شروع کنه!!!!

رو همین حساب من فهمیدم فنگ شویی علم د.ی.و.ث.ی است :)) ( شرمنده )

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
وسایل اضافی رو بریز دور  قدم بعدی گل و درختچه مصنوعی یا گل خشک  اونام رم بریز دور  ...

همین؟

😁

خب جالبه

2706