2726
عنوان

بهش بگم بیاددنبالم؟

365 بازدید | 15 پست

خانماپدرشوهرم کمردردداره نامزدم امروز بردتش بیمارستان یخورده ام بانامزدم سرسنگینم امروز😒😒بهش بگم بیاددنبالم برم خونشون حال باباشوبپرسم؟

باروانم بازی میکنیو یادت میره.....این دختر سنش واسه این همه درگیری کمه🙂💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
پیام بده بگو اگ میای دنبالم بیام عیادت پدرت... ب هیچ عنوان آژانس نگیر ، اونوقت پررو میشه تا اخر عمر ...

مامانم دیگه اجازه ندادبرم

فاطمه برو

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹
فاطمه برو

پیام دادم یه ساعت پیش جواب نداده فعلادیگه فردامیرم😐زمینه واسه دعوا ایجادشدانقدردلم پربود😃😃😃😃

پیام دادم یه ساعت پیش جواب نداده فعلادیگه فردامیرم😐زمینه واسه دعوا ایجادشدانقدردلم پربود😃😃😃😃

دعوا نکن جان من😢

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹
دعوا نکن جان من😢

نه دلم پره فردا باید خودمو خالی کنم...هرموقع پشت گوشی جیغ ودادمیزنم صداش ازترس میلرزه جیگرم حال میاد😁

نه دلم پره فردا باید خودمو خالی کنم...هرموقع پشت گوشی جیغ ودادمیزنم صداش ازترس میلرزه جیگرم حال میاد ...

تو هم سرت دردمیکنه واسه دعوا😳😳😳

تیکر تولد پسر نازم  
نه دلم پره فردا باید خودمو خالی کنم...هرموقع پشت گوشی جیغ ودادمیزنم صداش ازترس میلرزه جیگرم حال میاد ...

😒😒😒😒

مطمعنی میخوای رابطه تون رو تغییر بدی و زندگی کنی

لرزش صداش هم تا وقتیه که کاسه صبرش لبریز نشه

😐😐😐😐

2706