2737
2734
عنوان

بسته های اینترنتی کوفتی😤😤

104 بازدید | 17 پست

بچه ها من تا بسته میخرم تموم میشه😳حتی اینستا هم زیاد نمی رم نمیدونم چرا🙄شما هم اینجوری هستین؟؟

ایرانسلم 

خدا رو شکر به خاطر همه اتفاقای خوب و قشنگی که قراره واسم پیش بیاد💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
آره 

همونه .. برا منم زود تموم میشه .. شوهر بسته میگیره انقد اینستا میره تل میره ..من انقد ازش استفاده میکنم آخرشم اضافه میاره میگه بیا فیلم دانلود کن نسوزه..اما برا من زود تموم میشه چون فور جی کردم..

لبخند بزن..اینطوری قشنگتر نیستی؟؟
همونه .. برا منم زود تموم میشه .. شوهر بسته میگیره انقد اینستا میره تل میره ..من انقد ازش استفاده می ...

واقعا؟😳 خب نت اون جوری سرعت داره؟ 

خدا رو شکر به خاطر همه اتفاقای خوب و قشنگی که قراره واسم پیش بیاد💜

چرا خطط عوض نمیگنی 

من همراه اول دارم 

ماهانه 10 گیگ ده تومن 

ایرانسلم +4444+ خوبه بسته هاش 

یک عدد اتیش پاره هستم   عاشق پیتزا و کرانچی    اگ سرت برای دعواا درد میکنه بامن نحرف   کم نمیارم کینه ای نیستم   ولی صلاح نمیدونم واق واق بعضیا رو بی جواب بزارم   اها راستی دوست عزیز تاپیک من ماله منه پس اگ شما ناراضی هستی حق نداری گزارش بزنی 😕 و در اخر انکه را خوبی کنی هاری نگیرد آرزوست❤    

مال من همراه اوله ب طرز وحشت ناکی زود تموم میشه اینستاهم ندارم تمومش فقط نی نی سایته و ت ل گرام ولی زود تموم میشه 

ب قومی مبتلا شدیم که فکر میکنند                              خدا جز انها کس دیگر را هدایت نکرده
2706