2703
2553
عنوان

پریودی کشدار و غلیظ داشتین تاحالا؟

209 بازدید | 13 پست

علتش چی بود

اولش فک میکردم اونایی که معتقد به خدا و پیغمبر و اعمال دینی نیستن باسوادن و اونای دیگه بیسواد..تازه فهمیدم آدمای دیندار و باخدا داناترین مردمان هستن چون باید خیلی عاقل و دانا باشی که بدونی این چیزایی که الان نابودش کردن و بعنوان خرافات معرفی میکنن،حقیقت محضن.

با اینکه عنوانت حالمو بد کرد 

ولی منم تجربشو داشتم علتشو نمیدونم🙄

اگر مخالف نظرمی ریپلای بکن  وقتی تو قسمت تبادل نظر سایت عمومی هستم ظرفیت پذیرش نظرات مخالف رو هم دارم قطعا...منتهی با نهایت آرامش و رعایت ادب    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
سردی رحم

من این ماه کاسنی و شاتره میخوردم.ازون میتونه باشه؟

اولش فک میکردم اونایی که معتقد به خدا و پیغمبر و اعمال دینی نیستن باسوادن و اونای دیگه بیسواد..تازه فهمیدم آدمای دیندار و باخدا داناترین مردمان هستن چون باید خیلی عاقل و دانا باشی که بدونی این چیزایی که الان نابودش کردن و بعنوان خرافات معرفی میکنن،حقیقت محضن.
2714
سردی رحم....کاسنی به شدت سرده  دمنوش اویشن _دارچین_زنجبیل رحم رو گرم میکنه و خون قرمز شفاف و ر ...

پس من کلا کاسنی شاتره نخورم نه؟😑