2733
2739
عنوان

كيا چشمشون ضعيفه..

922 بازدید | 26 پست

من دكتر رفتم واسم عينك نوشت بهم گفت چشمت دوربين هستش.

من بدون عينك هيچ جارو تار نميبينم اگه خيره بشم به جايي چشمم تار ميشه

حالا نميدونم عينك رو بايد بزنم يا نه؟؟؟

چشمت دوربین یعنی واسه فاصله نزدیک مشکل داری مثل کتاب و گوشی و... 

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بذار وگرنه ضعیف تر میشه

من شماره چشمم یک و هفتادو پنجه😢

خدایا ممنون ازت خودت حافظ پسرکم باش.         درسته مامان شدم ولی هنوزم مثل قبل شیطونم هنوزم مثل قبل تیپ میزنم هنوزم مثل قبل میرقصم منتها دیگه با پسرم😆هنوزم مثل قبل قهر میکنم هنوزم مثل قبلم ولی قلبم در اوج شیطونی مادرانه میتپه واسه عشق همیشگیم پسر گلم 😍عضو گروه آبی وزن اولیه 72 وزن الان 66 😁
2731

وای منم‌ نزدیک بینم خیلی بده خیییییلی😭😭😭😭😭تو یه جمع که هستم نفر روبروییم که فاصلش با من زیاده نمیدونم داره با من حرف میزنه یا بغلیم من تو مهمونیاو عروسیا عینک نمیزنم فقط تو خونه و دانشگاه

با آدمای خوب، بد تا نکنین اینا دل جبران کردن ندارن، بعدا خودِ خدا باهاتون حساب میکنه ها🪴⛈
2738
من تار نمبينم بدون عينك هم ميتونم خوب ببينم

فقط موقع مطالعه وکار با گوشی بزن نزدیک بینت ضعیفه

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
وای منم‌ نزدیک بینم خیلی بده خیییییلی😭😭😭😭😭تو یه جمع که هستم نفر روبروییم که فاصلش با من زیاده ن ...

مثل من واي خيلي سخته

خدا همه ارزوها رو براورده كن و مارو هم ب حاجتمون برسون ..
من تار نمبينم بدون عينك هم ميتونم خوب ببينم

نزن الکیه من چشام ۲۵ صدم استیگماته ۲۵ صدمم نزدیک بین 

ولی گفتن عینک زدن یا نزدن فرقی بحالت نمیکنه نزن😒

کامنت مخالف ریپلای نکن جانان   تو خوبی ما بد😑تو راس میگی ما نه   تو میدونی حتما  حال میگیری عمدا  جواب همرو میدی از دم   حق با توعه قطعا  فقط ریپلای نکنننن   
2706